Шелаєв продовжить кар'єру у Кривому Розі

Екс-капітан "Дніпра" Олег Шелаєв заявив, що не повернеться до "Дніпра", доки біля керма команди залишатиметься Володимир Безсонов.

Олег Шелаєв, який виявився непотрібним дніпропетровському "Дніпру", продовжить кар'єру у "Кривбасі". "У мене відбулася попередня розмова з Олегом Тараном, залишилося тільки улагодити формальності, – сказав гравець – Я готовий працювати з цим тренером".

Щодо ситуації у "Дніпрі", 32-річний футболіст розповів небагато, зате цілком зрозуміло: "Прийшов новий тренер, який хоче будувати нову команду. Я в його плани не вписуюся".

За словами Шелаєва, ніхто нічого йому не пояснює: "Мабуть людині важко спілкуватися з гравцями. З тих пір, як Володимир Безсонов прийшов у "Дніпро", ми з ним жодного разу не розмовляли. Футболісти, які опинилися на трансфері після приходу нового тренера, не провели жодного тренування з першою командою".

Контракт Шелаєва належить "Дніпру" до літа наступного року, проте гравець повертатись не збирається: "Я не хочу продовжувати свою кар'єру під керівництвом цього тренера".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: