Хлопці повністю віддавали себе на футбольному полі - Шевченко

Головний тренер збірної України прокоментував гру власної команди.

Керманич збірної України Андрій Шевченко дав коментар щодо матчу проти збірної Ісландії, який відбувався у рамках 8-го туру відбіркового раунду до чемпіонату світу 2018 року.

"Синьо-жовті" поступилися в цій грі із рахунком 0:2 та суттєво погіршили власні шанси на прохід до світової першості, яка відбудеться у Росії.

"Я б не сказав, що це велике розчарування. Ми знали, що це буде важка гра. Гра була вирішена одним моментом, коли суддя зарахував спірний гол. У цій групі ще нічого не вирішено. Все буде вирішуватися в останніх матчах.

Сьогодні ми упустили 10-15 хвилин гри, особливо у другому таймі, коли розгубилися. Потрібно віддати належне команді, проти якої ми грали. Божевільна підтримка, збірну Ісландії добре підтримували вдома. Нічого, ще все попереду. Після пропущеного м'яча був провал: суддя зарахував перший гол, але раз суддя вирішив, що це гол - так і є. Десь почали поспішати і втратили нитки гри.

У мене немає претензій ні до кого. Хлопці повністю віддавали себе на футбольному полі", - прокоментував Шевченко гру власної команди у інтерв'ю програми "Головна команда".

Нагадаємо, що після цієї поразки збірна України опустилася на 3 місце - тепер, українська команда поступається збірним Хорватії та Ісландії 2 балами.