Шевченко: мої сини просять сестричку

Зірка українського футболу Андрій Шевченко розповів про своє сімейне життя.

Найтитулованіший футболіст України Андрій Шевченко розповів про свої сімейне життя.

Нагадаємо, що Андрій одружений з американкою Крістен Пазік. Подружжя виховує двох дітей - синів Крістіана і Джордана.

- Андрію, чим вам довелося в житті пожертвувати заради того, що ви тепер маєте?
- Сім'єю. Сім'я для мене - це святе! Час, який зараз маю присвятити своїм дітям, я витрачаю на футбольну кар'єру.

- Сини вже усвідомлюють, що у них відомий тато?
- Упізнають на екрані і знають, що я футболіст. Напевно, моя популярність не повинна мати для них значення. Найголовніше - який я для них батько і кого вони в мені бачать.

- Інтересу до футболу ще не виявляють?
- Я ніколи не буду примушувати їх чимось займатися. Своє місце в житті сини визначатимуть самі. Завдання батьків - розгледіти талант, дати необхідну інформацію, можливість вибору і при необхідності направити в потрібне русло. Якщо футбол буде їм цікавий, віддам себе цілком тому, щоб вони навчилися у ньому всього найкращого.

Зараз важко ще сказати, до чого вони проявляють інтерес. Хлопчики дуже різні і дуже цікаві. Іноді вони обіймаються, а через хвилину вже щось не поділять. Буває, один плаче, другий запевняє, що не чіпав брата. Для них такі стосунки - наче гра. Вважаю, це абсолютно нормальне явище в дитячому віці, особливо, коли мова йде про двох хлопчаків. Головне, що між ними є дружба і любов.

- Ще одного братика або сестричку не просять?
- Сестричку просять (посміхається).

- Ви з Крістен - незвичайна пара. Ви - українець, дружина - американка. Познайомилися в Італії. Разом вже 9 років, і продемонстрували, що різний менталітет і традиції не впливають на відносини, коли є справжні і щирі почуття. Скільки вам знадобилося часу, щоб подолати всі труднощі?
- Сімейні відносини - це щоденна робота і відповідальність. Потрібно зрозуміти свою кохану людину настільки, щоб зробити свою і її життя комфортним! Крістен розуміє, коли мене краще не чіпати, а я знаю, що головне для неї. Наші відносини базуються на довірі, щирості, взаємних симпатіях і загальних інтересах.

- Крістен добре розбирається у футболі. Ви обговорюєте з нею матчі, свою гру?
- Дружина мене просто підтримує. Вона розбирається у футболі і може висловити свою думку, сказати, як зіграла команда або особисто я. Якщо є можливість, завжди ходить на стадіон.

- Андрію, ви давно і активно займаєтеся благодійністю, але не дуже любите про це говорити. Чому?
- Я займаюся благодійністю не для піару, а тому що мені це подобається. Діти - наше майбутнє. Намагатися забезпечити їм щасливе і здорове дитинство - це завдання, яке дійсно варто брати на себе для блага суспільства. Участь у благодійних акціях проходить під егідою фонду мого імені, діяльність якого координує моя сестра Олена. Завдання фонду - дбати про поліпшення умов життя українських дітей-сиріт і дітей, що потребують лікування. Я вважаю себе багатою людиною і просто зобов'язаний допомагати.

Читайте також:

Італійські ЗМІ відправили Шевченка на пенсію

Андрій Шевченко вражений талісманами Євро-2012

Суркіс розповів про нового "Шевченка"

Блохін хоче попрацювати з Шевченком в "Динамо"

Мілевським цікавляться "Арсенал" і "Ліверпуль"

Гравця київського "Динамо" обікрали на клубній базі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: