Шевченко похвалив Бєсєдіна і розкрив деталі підготовки до матчу з Хорватією

На збір тренерський штаб планує викликати близько 26 гравців, серед яких можуть бути новачки.

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко розповів про майбутню підготовку до першого матчу року – відбору чемпіонату світу-2018 проти команди Хорватії.

Про підготовку до матчу

Провести спаринг? Ні, це виключено, і в цьому немає жодної необхідності. Найголовніше, що ми зможемо вирушити на збір, провести підготовку на хороших полях, спрацювати у повноцінному мікроциклі з п'яти днів. Тепер у хлопців буде достатньо часу, щоб переключитися і сконцентруватися на важливій грі. Під'їдуть легіонери пізніше, в залежності від отриманого ними навантаження ми скоригуємо нашу роботу. Але це вже внутрішні питання, деталі...

Важливо, що в нашому розпорядженні буде два поля, причому вони розташовані прямо на території готелю. Не потрібно нікуди їздити на тренування. Навіть якщо це поруч, витрачати на дорогу близько години часу на день у випадку режиму дворазових занять не хочеться. Так що хороші умови для роботи і відновлення. З цим проблем немає.

Скільки футболістів плануємо викликати на збір? 24-26. Список сформований не до кінця. Кілька кандидатур ще треба допрацювати. Найголовніше, щоб не було травм.

Чи можуть з'явитися новачки? Можуть...

Динамо - Карпати, Бєсєдін
ФК Динамо Київ

Про Бєсєдіна

Безумовно, нас радує результативність. Я завжди говорив, що нападник повинен забивати, і Бєсєдін з цим завданням справляється. Всі хлопці стараються. Для мене це дуже важливо. Як і те, щоб збірники були в хорошій фізичній формі.

Нагадаємо, матч Хорватія - Україна відбудеться 24 березня в Загребі.

Залиште свій коментар