Шотландія, Уельс та Північна Ірландія відмовляються грати за Великобританію

Футбольні асоціації трьох країн розлютилися на заяви Британського Олімпійського Комітету, і заявили, що не змінять своєї думки щодо об'єднаної збірної з футболу.

Футбольні Асоціації Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії піддали лютій критиці заяву Британського Олімпійського Комітету (ВОА) про нібито досягнуту угоду щодо участі гравців цих країн в об'єднаній збірній Великобританії на Олімпіаді-2012 в Лондоні.

21 червня ВОА заявила, що після "консультацій" з Футбольної асоціації Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії виробила критерій відбору гравців і тимчасові рамки їхньої участі в об'єднаній команді.

Президент Шотландської Футбольної Асоціації Джордж Піт дивується тому, як ВОА міг взагалі таке заявити.

"Мені нічого не відомо про таку угоду, і ми не хочемо мати нічого спільного з цим турніром", - додав він.

Також категорично проти будь-яких угод про об'єднану збірну Великобританії президент
Футбольної Асоціації Уельсу Філ Прітчард.

"Ми не є частиною будь-якої угоди. Ні ВОА, ні FA не мають ніякого права говорити від нашого імені з питань, що стосуються Олімпіади. Ми це питання ні з ким останнім часом не обговорювали", - заявив Прітчард.

Колишній президент Ірландської Футбольної Асоціації і теперішній віце-президент ФІФА від Великобританії Джим Бойс нічого не знає про будь-які угоди, про які заявляє Британський Олімпійський Комітет.

"Всі три асоціації дали мені абсолютно чітко зрозуміти, що свою позицію по відношенню до так званої об'єднаної британської збірної для участі в Олімпіаді-2012 вони міняти не збираються", - повідомив Бойс.

Футбольні асоціації трьох країн також написали спільну заяву, в якій в чергове підтвердили своє колективне неприйняття участі об'єднаної збірної Великобританії на Олімпіаді-2012 в Лондоні.

"Ми неодноразово і цілком ясно викладали нашу позицію щодо захисту незалежності кожної з асоціацій, і, враховуючи це, ми не можемо ні підтримати, ні офіційно схвалити підхід, запропонований Англійською Футбольною Асоціацією.

Про це ми їм не раз повідомляли, і тепер ми глибоко розчаровані, що наша позиція в опублікованому прес-релізі була проігнорована.

Ми ще раз хочемо підкреслити, що ніяких дискусій з цього питання у нас ні з ким не велося, і вже абсолютно точно не може бути мови про якісь "історичні" угоди".

Нагадаємо, Британський Олімпійський Комітет заявив, що у чоловічу і жіночу збірні з футболу на Олімпіаду-2012 потраплять представники збірних Англії, Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії. Тренери кожної з національних команд складуть списки гравців, яких рекомендують до об'єднаної збірної Великобританії. Влітку 2012 року будуть сформовані остаточні склади.

Читайте також:

Учасники Олімпіади-1948 отримають безкоштовні квитки на Ігри в Лондоні

У Лондоні відкрили незвичайну баскетбольну арену до Олімпіади 2012 року

Бекхем хоче повернутися до складу збірної

На Олімпіаді-2012 виступить об'єднана збірна Великобританії з футболу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: