Суркіс і Ярославський знову не домовилися з Прем'єр-лігою

В столичному готелі "Інтерконтиненталь" відбулася робоча зустріч клубів-учасників футбольної Прем'єр-ліги України.

В столичному готелі "Інтерконтиненталь" відбулася зустріч клубів-учасників української футбольної Прем'єр-ліги.

Станом на 14:15 на зібрання прибули: Димінський ("Карпати"), Алімов ("Оболонь"), Курганський ("Металург", Запоріжжя), Тарута ("Металург", Донецьк), Шуфрич ("Закарпаття"), Павілов ("Зоря"), Бабаєв ("Ворскла"), Мінєнко ("Таврія"), Колесніков "Шахтар", Марус ("Чорноморець").

Також очікується приїзд представника "Іллічівця" без якого не буде кворуму в 11 чоловік для відкриття засідання.

О 14:30 на зібрання Прем'єр-ліги прибули власник "Металіста" Олександр Ярославський та та власник "Арсеналу" Вадим Рабінович, що збиралися провести альтернативне засідання в готелі "Хаятт". Також на зібрання прибув представник "Арсеналу" Головко, який зайшов у зал засідань. Рабінович і Ярославський поки не приєдналися до своїх колег в залі.

14:40. На засідання в "Інтерконтинеталь" прибув й президент "Динамо" Ігор Суркіс, який заявив, що не збирається реєструватися на засідання Прем'єр-ліги і буде чекати на рішення, яке вони приймуть.

14:50 За словами Ігоря Суркіса, Ігор Коломойській захворів, тому на зустрічі його не буде

Окрім того, за словами Суркіса, вони йдуть з бажанням домовитися і вирішити всі проблеми раз і назавжди. Головна вимога: переобрати президента Прем'єр-ліги. "Особисто я проти людини Віталія Данилова нічого не маю, але бачити його на посту президента Прем'єр-ліги не хочу", - заявив Суркіс.

14:55 Поки проходить засідання у самому готелі, президенти "Динамо", "Металіста" і "Арсеналу" роздають інтерв'ю. Нічого конкретного з їх слів поки зрозуміти не можна, але ясне одне - до завершення конфлікту ще далеко. Вадим Рабынович, до речі, виступив у своєму революційному стилі, сів в машину і покинув місце зібрання.

15:00 "Є влада, а є - опозиція, - говорить Ігор Суркіс. Так ось ми відносимося до других. А тут вони навіть не можуть статут поміняти, адже для цього треба присутність власників всіх 16-ти клубів". Після чого, президент "Динамо" поїхав на матч молодіжного складу "Динамо" проти "Зорі".

15:55 зустріч у готелі "Інтерконтиненталь" ще триває.

16:31 тим часом стало відомо, що на матчі дублерів "Динамо" і "Зорі" присутній не лише Ігор Суркіс, а й президент "Металіста" Олександр Ярославський. А власники донецького "Металурга" і "Чорноморця" покинули засідання по невідкладних справах. Втім, їх представники продовжують засідати.

16:40 всі діючі особи почали розходитися. Виступив і президент ФФУ Григорій Суркіс. "Федерація футболу зробить все від нас залежне, щоб сторони знайшли спільну мову і сіли за стіл переговорів. Можу сказати тільки те, що був змінений статут: тепер можуть голосувати не тільки власники клубів, а й їх представники".

Підтвердив все вищесказане і Віталій Данілов. "Найближчим часом пройдуть перевибори президента Прем'єр-ліги". Також пан Данилов визнав, що збирається знову брати в них участь.

 

Зазначимо, що першим у "Інтерконтиненталь" прибув новоспечений президент луганської "Зорі" Маноліс Пілавов. У сусідню групу, яка збирається під керівництвом Ігоря Коломойського та Олександра Ярославського, він поки що не поспішає. "На даний момент я тут". Про тему зборів, Пілавов сказав якось розмито: "Розвиток українського футболу".

Президент Прем'єр-ліги Віталій Данілов розповів, що нічого не знає про паралельні збори. "Не знаю, що там буде. Всі учасники Прем'єр-ліги були повідомлені про збори в цьому місці. Чого чекати? Навіть не знаю ... Від цих панів можна чекати всього".

Від "Шахтаря" на збори прибули віце-президенти клубу Анатолій Попов та Борис Колесников. "Рината Ахметова сьогодні не буде, оскільки він зайнятий іншими справами", - повідомив Попов.

На питання, мовляв, чи не буде того, що сталося після першого липня, коли вибори президента і збори визнали нелегітимним. "Це вони визнали, а насправді було інакше. Рішення КДК? Так це не вищий орган, і його рішення не може бути остаточним". За словами Попова, сьогодні будуть обговорюватися проблеми ліги, а також статут організації. На питання, чи збирається він заїхати на збори незадоволених, Попов відповів категорично: "Ні".

Також на зборах з'явився і сам президент ФФУ Григорій Суркіс, а також власник "Закарпаття" Нестор Шуфрич.

Читайте також:

Двоє футболістів української Прем'єр-ліги попались на допінгу

"Металіст" та "Шахтар" зіграли в бойову нічию

ВідеоЗустріч клубів Прем'єр-ліги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: