Шумахер приніс Німеччині перемогу у "Гонці Чемпіонів"

Німецька команда у складі Себастьяна Феттеля і Міхаеля Шумахера вчетверте поспіль завоювала Кубок націй у "Гонці Чемпіонів".

Німецька команда у складі діючого чемпіона Формули-1 Себастьяна Феттеля (Red Bull) і семиразового переможця королівських перегонів Міхаеля Шумахера (Mercedes GP) вчетверте поспіль завоювала Кубок націй у "Гонці Чемпіонів". У цьому році змагання проходили на трасі в Дюссельдорфі.

У фіналі команда Німеччини боролася за перемогу з представниками Великобританії - Джейсоном Плато, чемпіоном британського кузовного чемпіонату BTCC, і триразовим чемпіоном WTCС Енді Пріолем. Вирішальним став бій між Шумахером і Пріолем, в якому семиразовий чемпіон зумів випередити свого суперника всього на 0,6 секунди.

В особистому заліку перемогу здобув Філіпе Альбукерке, переможець "Гонки Чемпіонів" Південної Європи 2010, який зумів у фіналі обігнати семиразового чемпіона з ралі Себастьєн Лоеба на "RoC-баггі". Альбукерке виграв всі проміжні гонки, а в півфіналі він зумів обігнати Себастьяна Феттеля. При цьому Феттель, у свою чергу, у чвертьфіналі об'їхав свого напарника по національній команді Міхаеля Шумахера.

Переможець "Гонки Чемпіонів" 2004 року Хейккі Ковалайнен на цей раз потрапив в аварію: у заїзді з Лоебом він занадто сильно зрізав поворот і зніс огорожу. Після перевірки лікарями Хейккі і його подруга, яка перебувала в той момент праворуч, були відпущені додому.

Ще одна аварія сталася під час показового заїзду. Мішель Мутон, яка є одним з організаторів "Гонки Чемпіонів" - в одному з поворотів вона занадто сильно "зрізала", потрапила внутрішнім колесом на ребро і перевернула ралійний Audi S1 quattro.

Читайте також:

Боса Формули-1 побили і пограбували

Путін розігнав болід "Формули-1" до 240 км/год

Гонщик Формули-1 виграв суд у Google

Офіційно! Росія отримала етап Формули-1

Шумахер планує виграти Формулу-1 у 2011 році

Залиште свій коментар

Наступна публікація