Шустер: ми не оцінили "Динамо" в належній мірі

Бернд Шустер спробував знайти пояснення ганебній поразці від київського "Динамо" у 1/16 фіналу Ліги Європи.

Головний тренер турецького "Бешикташа" Бернд Шустер спробував знайти пояснення ганебній поразці від київського "Динамо" у 1/16 фіналу Ліги Європи.

- Матч пройшов дуже важко. Ми не оцінили противника в належній мірі. Не розраховували програвати в цьому матчі, але пропустили голи в простих, несподіваних ситуаціях.

- До цього моменту уболівальники були на вашому боці і підтримували вас. Сьогодні вони вже вимагали вашої відставки. Чи зможете повернути їх довіру?
- Відповідальність за цей програш лежить тільки на мені. Але з іншого боку, якщо когось щось не влаштовує, він може не приходити на трибуни. А заклики до моєї відставки мене зовсім не цікавлять.

- Як би ви оцінили суддівство? Зокрема, мова про ситуацію, в якій арбітр зустрічі довго не дозволяв Гуті повернутися на поле.
- Я думаю, що ви - журналісти - самі зможете скласти власну думку на цей рахунок. Що стосується ситуації з Гуті, то ми не могли на неї вплинути: футболіст може повернутися в гру тільки після того, як отримає дозвіл на це з боку арбітра.

- Враховуючи результат матчу, можна сказати, що "Бешикташ" вже попрощався з Лігою Європи. Що ви скажете у зв'язку з цим?
- Є ще матч у відповідь у Києві. Звичайно, рахунок першого поєдинку дуже ускладнює вирішення завдання виходу в наступний етап, але ми зробимо все можливе і залежне від нас. "Бешикташ" грав не так, як потрібно, тому ми й отримали такий нищівний удар.

Читайте також:

Шевченко - про перемогу над "Бешикташем" (відео)

Сьомін - про суперперемогу "Динамо"

Ліга Європи. Всі результати 1/16 фіналу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: