Шведський біатлоніст отримав SMS від президента Росії

Особисто Дмитро Медведєв, президент Росії, гарантував збірній Швеції з біатлону безпеку на етапі Кубка світу у Ханти-Мансійську.

Тренер шведської біатлонної збірної німець Вольфганг Піхлер повідомив, що президент Росіїї Дмитро Медведєв надіслав SMS-повідомлення шведському біатлоністу Маттіасу Нільссону, в якому не тільки гарантував шведам безпеку на змаганнях у Ханти-Мансійську, але й запевнив, що в Росії дійсно ведеться справжня боротьба з вживанням спортсменами допінгу.

"Це говорить про те, що ваш президент розуміє, в якій складній ситуації опинився російський і весь світовий біатлон", – сказав Піхлер.

На початку грудня, коли з'явилася інформація про позитивні допінг-проби "А" трьох російських біатлоністів, Піхлер запропонував відсторонити усю збірну Росії від чемпіонату світу - 2009 і Олімпіади-2010. Під час чемпіонату світу тренер почав збирати підписи наставників інших команд на підтримку своєї вимоги. Чим закінчилася ця кампанія, невідомо.

Після цього шведські біатлоністи Бйорн Феррі і Маттіас Нільссон отримали з Росії листи електронною поштою із загрозами життя. Піхлер повідомив про це у Міжнародний союз біатлоністів (IBU) і зажадав від російських властей гарантій безпеки.

Після SMS від президента Росії тренер збірної Швеції заявив, що він не боїться за свою команду під час етапу Кубка світу e Ханти-Мансійську (26-29 березня). Раніше безпеку шведським біатлоністам гарантувало МВС Росії. За словами представника МВС, на турнірі працюватимуть близько 300 міліціонерів.

Що стосується своїх взаємостосунків із російськими спортсменами і тренерами, то Піхлер підкреслив, що він веде війну з допінгом, а не зі збірною Росії. Тренер шведської команди підтвердив, що він вважає застосування допінгу російськими біатлоністами "систематичним" і "масовим".

Читайте також:

Біатлон. Українці невдало виступили у змішаній естафеті

WADA хоче влаштувати спортсменам інквізицію

Шведи впевнені, що росіяни вживають допінг

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: