Скандал по матчу "Арсенал" - "Динамо" набирає обертів

"Арсенал" оприлюднив лист Прем'єр-ліги, де вказано, що дирекція організації не переносила час початку матчу "Арсенал" - "Динамо".

Скандал між столичними клубами "Динамо" та "Арсеналом" щодо правомірності чи неправомірності перенесення матчу "Арсенал" - "Динамо" набирає дедалі більших обертів.

"Арсенал" оприлюднив заяву, в якій повідомив, що дирекція Прем'єр-ліги не приймала рішення щодо перенесення часу початку київського дербі.

Відтепер відповідні футбольні інстанції мають дати оцінку вчинку арбітру зустрічі Євгену Арановському, який переніс зустріч на 30 хвилин, і прийняти рішення щодо матчу.

Нагадаємо, що в понеділок, 15 серпня, в ефірі програми "Футбольні пристрасті" керівники обох клубів - Ігор Суркіс та Вадим Рабинович - висловили свої точки зору щодо законності перенесення матчу.

Зокрема президент "Динамо" заявив, що прийме будь-яке рішення Прем'єр-ліги, якщо виявиться, що "Динамо" провело матч не в межах Регламенту.

Зазначимо, що куратор українського футбольного арбітражу П'єрлуїджі Колліна під час засідання Футбольного прес-клубу", яке відбулося 15 серпня, заявив, що Регламент не був порушений у зв'язку з перенесенням матчу. Колліна припустив, що головний арбітр консультувався з Прем'єр-лігою з цього питання і вона, свою чергу, дала добро на перенесення часу матчу.

Читайте також:

Суркіс відповів Рабиновичу: грайте на задвірках

Перенесення матчу "Арсенал" - "Динамо" є правомірним

"Арсенал" вимагає переграти матч проти "Динамо"

"Динамо" вдесятьох перемогло "Арсенал" (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: