Скандальні арбітри Вакс і Жабченко продовжать судити матчі чемпіонату України

У ФФУ не знайшли порушень з боку суддів.

Комітет з етики і чесної гри ФФУ виніс вердикт у справі про російські громадянства арбітрів із Криму Юрія Вакса та Анатолія Жабченка.

Про можливу наявність російських паспортів у суддів стало відомо з фільму каналу 2+2 "Золотий свисток". Згодом рефері зізналися у цьому.

ВідеоДвоє арбітрів чемпіонату України можуть мати російські паспорти

Однак, порушення ними морально-етичних норм не знайшли. Вакс і Жабченко продовжать працювати.

Крім того, Комітет з етики і чесної гри рекомендує Комітету арбітрів розглянути питання про проживання Вакса і Жабченка на материковій частині України.

Рішення Комітету з етики і чесної гри ФФУ від 13.05.2016, отримане листом №17 від 18.05.2016

1. Беручи до уваги те, що згідно із Законом України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України" примусове автоматичне набуття громадянами України, які проживають на тимчасово окупованій території, громадянства Російської Федерації не визнається Україною та не є підставою для втрати громадянства України, вважати отримання Ю.Ваксом та А.Жабченком паспортів громадянина Росії як дії у форс-мажорних обставинах та не вбачати в цьому порушення ними морально-етичних норм.

2. Погодитись із правомірністю рішення, прийнятого КА на своєму засіданні 28 квітня 2016 року щодо продовження з Ю.Ваксом та А.Жабченком співробітництва, визнавши, що прийняття остаточного рішення щодо доцільності і можливості продовження співпраці із вказаними арбітрами є прерогативою КА ФФУ.

3. Порекомендувати КА перереєструвати арбітрів Ю.Вакса та А.Жабченка після створення Федерації футболу Криму на території Херсонської області та розглянути питання про їх проживання на материковій частині України.

ВідеоЗолотий свисток. Як працює система Колліни в українському Комітеті арбітрів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: