Скасування матчу Україна - Греція неможливе

Юрій Павленко виключає скасування відбіркового матчу чемпіонату світу-2010 з футболу між збірними України і Греції.

Міністр з справами сім'ї, молоді та спорту Юрій Павленко виключає скасування відбіркового матчу чемпіонату світу-2010 з футболу між збірними України і Греції в Донецьку 18 листопада у зв'язку з епідемією грипу в Україні.

При цьому Павленко висловив сподівання, що матч відбудеться у присутності глядачів з підвищеними заходами безпеки, зокрема, з роздачею медичних масок і посиленим медичним контролем за аналогією з матчем "Динамо" – "Інтер" , який відбудеться у середу, 4 листопада, в Києві.

"Я вірю, що матч пройде за участю глядачів за умови підвищених санітарних вимог", - сказав Павленко.

Павленко зазначив, що матчі відбіркового етапу ЧС-2010 з футболу, згідно з домовленостями з УЄФА, не можуть бути скасовані навіть у разі оголошення карантину в регіонах їх проведення.

Оскільки на сьогодні Донецьк і Київ не включені до території, на яких оголошено карантин, то матчі в цих містах будуть проходити за участю глядачів. У разі оголошення карантину матчі все одно б відбулися, але без глядачів.

Нагадаємо, що стикові матчі за право брати участь у фінальній частині чемпіонату світу з футболу 2010 року між збірними України і Греції відбудуться 14 і 18 листопада. Перший матч пройде в на Олімпійському стадіоні у Афінах, другий – на стадіоні "Донбас Арена" у Донецьку.

Читайте також:

Михайличенко викликав на матчі Україна - Греція 24-х футболістів

Ахметов жорстко розкритикував ФФУ за ціни на матч Україна - Греція

Україна - Греція. Найдорожчі квитки по 8 тисяч гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: