Сочі чи Пхенчхан?

О 2-й годині ночі за київським часом на сесії НОК в Гватемалі буде оголошено столицю зимньої Олімпіади 2014 року.

За результатами першого туру голосування, місто Зальцбург набрало найменшу кількість голосів і вибуло з подальшої боротьби.

Відбулося вже і друге коло голосування, але його результати будуть оголошені о 2-й годині ночі за київським часом.

Три міста, що претендують на проведення зимової Олімпіади 2014 року, - австрійський Зальцбург, південнокорейський Пхенчхан і російське Сочі - представили сьогодні на сесії МОК в Гватемалі свої заявки на проведення Ігор. 

В презентації кандидатури Сочі, яка почалась в Гватемалі 4 липня близько 18.00 за київським часом, взяв участь Володимир Путін. Місто-переможець, вибране МОК, стане відоме в ніч на четвер, 5 липня. 

За день до того, як буде названа столиця зимових Олімпійських ігор-2014, представники Росії побудували в столиці Гватемали крижаний каток. 

Сочі
Вчора в Гватемалі відкрився Російський будинок, який був незмінним атрибутом останніх Олімпіад. 

Крім традиційних млинців з ікрою і самоварів організатори вирішили здивувати членів Міжнародного олімпійського комітету і місцевих жителів справжнім крижаним катком. Спеціально для цього в країну, яка розташована майже на самому екваторі, привезли холодильне устаткування. 

Президент Олімпійського комітету Росії Леонід Тягачов відзначив, що Росія - єдина з претендентів показала, що вона "зимова країна" і готова вперше прийняти "білу" Олімпіаду. 

Зальцбург
А тим часом, згідно оцінкам авторитетного рейтингового агентства Around The Rings (ATR), яке підраховує рейтинги передолімпійської гонки, в протистоянні Сочі, Зальцбурга і Пхенчхана на даний момент спостерігається повна рівновага. Всі три міста-кандидати набрали по 83 бали з 110 можливих.

Подібне "тривладдя" трапилось вперше за майже два десятки років, впродовж яких ATR підраховує рейтинг кандидатів на право прийняти літні і зимові Ігри.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: