Сьогодні назвуть господарів двох чемпіонатів світу з футболу

О 17.00 президент ФІФА Зепп Блаттер оголосить країни, які приймуть ЧС-2018 і ЧС-2022.

Сьогодні, 2 грудня, о 17.00 президент ФІФА Зепп Блаттер назве імена країн-господарів ЧС-2018 і ЧС-2022.

У 2018 році Мундіаль проведе одна з європейських країн - Англія, Росія, Бельгія та Нідерланди чи Іспанія та Потугалія. А Чемпіонат світу-2022 відбудеться у одній з наступних країн: США, Австралія, Катар, Японія чи Корея.

Нагадаємо, що згідно з доповіддю найнятої ФІФА консалтингової компанії, повністю відповідає висунутим вимогам заявка Англії - 100%. У піренейської заявки 91%, у Бельгії з Нідерландами - 87%, а Росія - аутсайдер з 86%. Однак у букмекерів саме російська заявка була фаворитом.

Головним плюсом Росії є те, що це величезний новий ринок для ФІФА. Приблизно так само, як Україна з Польщею для УЄФА. Але на відміну від виборів господаря зимової Олімпіади-2014, на цей раз на презентації не буде Володимира Путіна.

Російський Прем'єр заявив: Мені дуже хочеться представити заявку Росії особисто, однак в умовах кампанії проти членів виконкому ФІФА вважаю, що мені краще утриматися від цієї поїздки саме з поваги до них. З тим, щоб дати їм можливість спокійно, без жодного тиску ззовні прийняти об'єктивне рішення. Я, до речі кажучи, закликаю до цього й своїх іноземних колег".

У кулуарах російського уряду говорять, що ті, хто визначився з голосом на користь Росії, вже не передумають, а Путін може виступити і у форматі відеоконференції з Москви. Хоча почесний член ФІФА В'ячеслав Колосков сказав: "Наскільки я знаю, зараз є ще 1-2 члени виконкому, які сумніваються".

Серед 17 оцінюваних параметрів розділ "аеропорти і міжнародне сполучення" російської заявки потрапив в зону високого ризику. Ще чотири розділи - "будівництво стадіонів", "експлуатація стадіонів", "наземний транспорт" і "проживання" - у групі середнього ризику. Неофіційно російську заявку називають "сьогодні нічого немає, але завтра буде все" - схожа картина була і в Україні.

Перевага англійської заявки - інфраструктура, мінус для них - розслідування британських ЗМІ, які викривають корупцію у ФІФА. Бельгія і Нідерланди привабливі транспортом і компактністю. У Португалії з Іспанією - досвід першої в проведенні Євро-2004 і футбольний бум в другій після перемог ЧЄ та ЧС. Однак ризик падіння економіки Іспанії є одними з найвищих у Євросоюзі.

Читайте також:

Англійці розповіли всю правду про хабарників у ФІФА

Росія є аутсайдером у боротьбі за ЧС-2018

Шість чиновників ФІФА попалися на хабарах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: