Сьогодні стартує "Кубок Турчина"

Для жіночої національної збірної України "Кубок Турчина" стане генеральною репетицією перед чемпіонатом світу.

Цього року в традиційному київському турнірі "Кубок Турчина" беруть участь чотири команди – збірні України, Австрії, Аргентини і Японії. 

У грудні пройде чемпіонат світу, так що київський турнір буде для цих збірних останньою перевіркою сил перед гандбольним мундіалем. 

Тренерському штабу нашої збірної "Кубок Турчина" повинен допомогти вирішити цілий ряд кадрових питань і проблем. 

"Напередодні чемпіонату світу мені доводиться не стільки готувати збірну, скільки вести переговори з клубами і просити їх відпустити в головну команду країни своїх спортсменок. Клуби переживають за стан здоров'я своїх гравців, бояться травм, але ж ми говоримо про збірну, про головну команду країни. 

Є розширений список гравців, ми готуємося до чемпіонату світу, і ігри "Кубка Турчина" стануть відмінною перевіркою сил і можливостей. Зараз ми, на жаль, навіть не говоримо про награвання зв'язок, наша першочергова задача полягає у формуванні складу", - сказав головний тренер збірної України Леонід Анатолійович Ратнер.

Сьогодні на "Кубку Турчина" пройдуть матчі Японія - Аргентина (початок о 16 годині) і Україна - Австрія (18:15). Завтра зіграють Японія і Австрія (15.00) і Україна - Аргентина (16:45). В неділю пройдуть ігри Австрія - Аргентина (12.00) і Україна - Японія (13.45).

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: