Сьогодні стартує US Open

П'ять українських тенісисток візьмуть участь в останньому в цьому році турніру "Великого Шолома" – Відкритій першості США.

US Open
Сьогодні в Нью-Йорку розпочинається останній в 2007 році турнір "Великого Шолома" — US Open. Україну на ньому в основному розряді представлятимуть Олена Бондаренко, Катерина Бондаренко, Юлія Вакуленко, Ольга Савчук і Тетяна Перебийніс. 

До них не змогли приєднатися Вікторія Кутузова, Марія Коритцева, Юлія Бейгельзимер, Юліана Федак і Сергій Стаховський, які не подолали кваліфікацію. 

2007 рік можна назвати одним з найуспішніших в історії українського жіночого тенісу — наші тенісистки брали участь в основному раунді всіх чотирьох турнірів "Великого Шолома", а Олена Бондаренко піднялася на 21-е місце в рейтингу WTA. До неї так високо не вдавалося забратися жодній українці. 

Високі позиції в класифікації найсильніших тенісисток світу дозволили Бондаренко отримати статус сіяної на турнірах "Великого Шолома" — Australian Open, Roland Garros і Wimbledon. 

Слід зазначити, що на Roland Garros вперше в історії сіяними були відразу дві українки — такий статус отримала і Юлія Вакуленко. Не став виключенням для Бондаренко і US Open, на якому вона стала 21-й ракеткою турніру. 

На всіх трьох попередніх змаганнях "Великого Шолома" українські уболівальники сподівалися, що нашим тенісисткам нарешті вдасться подолати третій раунд. Поки не вдалося. Втім, на хардовому US Open українкам надасться ще один шанс зробити це — останній цього року. 

Право грати в основному раунді жіночого одиночного розряду отримали п'ять наших тенісисток. 

Перша ракетка України — Олена Бондаренко — на першому етапі турніру зіграє проти Гізели Дулко (51-е місце в рейтингу WTA) з Аргентини. Раніше в турнірах WTA вони зустрічалися тричі. Всі поєдинки проходили на грунтовому покритті — один виграла Дулко, два — Бондаренко. 

Катерина Бондаренко (50) в першому колі зустрінеться з Вірджинією Руано Паськуаль (90) з Іспанії. Раніше вони вже грали, і в 2006 році на хардовому покритті перемогла іспанка. 

Набагато серйозніше, ніж у сестер Бондаренко, суперниця у Юлії Вакуленко (48). Вже в першому раунді турніру вона проведе матч проти сіяної під дев'ятим номером Даніели Хантухової із Словаччини. До речі, Вакуленко вже зустрічалася з Хантуховою в першому раунді US Open в 2003 році. Тоді сильнішою виявилася словачка. 

Ще одній українці — Ользі Савчук (104) — жереб визначив суперницею росіянку Анастасію Родіонову (84). 

З кваліфікації боротьбу на US Open почали ще п'ять українок. Але лише Тетяні Перебийніс (161) вдалося пробитися в основну сітку US Open. Була близькою до мети і Вікторія Кутузова (177), але у вирішальному поєдинку вона поступилася француженці Пармент'є у трьох сетах - 6:3, 2:6, 6:7 (3:7). Перебийніс у першому колі основного турніру зустрінеться з француженкою Каміль Пін

Основний етап в чоловічому одиночному розряді пройде без українців. Єдиний представник нашої країни — Сергій Стаховський (235-е місце в рейтингу ATP) — вибув з боротьби вже в першому раунді кваліфікації, поступившись Яну Херниху (135) з Чехії — 4:6, 4:6.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: