"Сокіл" обирає між Росією і Білоруссю

Керівництво "Сокола" веде переговори з білоруською федерацією про участь з майбутнього сезону в Відкритому чемпіонаті Білорусі.

Інформація про те, що "Сокіл" повертається в білоруську Екстралігу, є передчасною. "Сокіл" дійсно розпочав переговори з білоруською федерацією про участь з майбутнього сезону флагмана українського хокею в Відкритому чемпіонаті РБ, однак говорити про це, як про факт, поки що рано.

Це питання не таке просте, як здається на перший погляд: у білоруської сторони є певні вимоги до українського клубу, в свою чергу, у "Сокола" також є власні побажання. На його позитивне рішення впливає дуже багато факторів і остаточно про те, де в наступному сезоні буде грати київський клуб можна буде говорити в найближчі кілька днів по завершенні консультацій між обома сторонами.

Інформацію також прокоментував генеральний менеджер "Сокола" В’ячеслав Завальнюк. "На даний момент конкретного рішення немає. Думаю, на початку травня вже точно стане відомо, де будемо грати".

"Рівень російської вищої ліги та чемпіонату Білорусі приблизно один і той же. Багато хокеїстів можуть залишити команду, якщо не будуть виплачені заборгованості по зарплаті і не буде складено кошторис на наступний сезон. З деякими гравцями ще повністю не розрахувалися за грудень, - скаржиться Завальнюк. - Хоча власник команди пообіцяв, що борги не списуються. Все буде виплачено до копійки. Але от коли, не відомо. Хотілося б, щоб хокеїсти, які грали за нас у цьому році, залишилися. Якщо хлопці підуть, то в подальшому буде важко зібрати таку ж бойову і цікаву команду з українських вихованців. Адже восени нам грати в Лізі чемпіонів".

Головна проблема "Сокола", яка ускладнює участь в чемпіонаті Росії – фінансова. Точніше, кабальні умови, на яких клуб там виступає. Кияни під час домашніх матчів оплачують проїзд та проживання суперникам. Українська сторона піднімала це питання перед росіянами. "Я зустрічався з президентом ФХР Третьяком, розмовляв з цього приводу, - сказав Завальнюк. - Владислав Олександрович зібрав керівництво команд вищої ліги і запитав, чи готові вони чи ні витрачати свої гроші на поїздку в Київ? Лише представники "Дмитрова" та ХК МВД (Санки-Петербург) прийняли сторону "Сокола". Решта послалися на кризу, мовляв, і так ледве зводимо кінці з кінцями".

Читайте також:

"Сокіл" проміняв Росію на Білорусь

"Вашингтон" здобув блискучу перемогу в Нью-Йорку

Росія і Канада захопили лідерство на чемпіонаті світу з хокею

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: