"Сокіл" повернувся на перше місце у Екстралізі

Київський "Сокіл" з рахунком 6:2 переграв гродненський "Неман" у 15-му турі білоруської Екстраліги.

Київський "Сокіл" переграв гродненський "Неман" у домашньому матчі з рахунком 6:2 і вибрався у лідери Екстраліги.

Кияни виграли перші півтора періоди. А потім "завелися" гості. Причому, багато в чому завдяки супермотіваціі наших легіонерів Бобкіна і Бондарєва, чия енергія била через край і двічі призводила до серйозних сутичок. Тоді-то гродненці і скоротили рахунок до мінімуму. А потрап хтось із них в порожній кут воріт за рахунку 3:2, і невідомо ще як би все обернулося.

Але сталося саме те, що до сьогоднішнього дня вже двічі відбувалося з "Неманом" в цьому чемпіонаті. Команда пропустила, граючи в чисельній більшості.

4:2 виявився доволі комфортним рахунком для киян і, цілком імовірно, що так би все й завершилося, якби Дмитро Кравченко не пішов ва-банк, вперше в матчі замінивши голкіпера на 6-го польового гравця вже на 49-й хвилині! До цього моменту "Сокіл" вже хвилину перебував в чисельному меншості і, граючи 6 на 4 у гостей міг з'явитися шанс врятувати зустріч. Втім, тут, як відомо, або пан, або пропав. Кравченко – пропав, оскільки Сальников (до речі, який записав у грі 1+3 в свій бомбардирський реєстр) обікрав когось з білорусів і забив шайбу у порожні ворота.

Потім Кравченко ще двічі знімав Зарудного з воріт. Але більше киянам відзначитися настільки неординарним чином не вдалося. А реалізувати чисельну перевагу – вийшло, завдяки суперкидку Климентьєва від червоної лінії.

Таким чином, "Сокіл" переграв "Неман" в дуже цікавій грі, яка не залишила байдужими більше трьох сотень уболівальників, що вибрались у цей дощовий день в Бровари.

Кияни очолили турнірну таблицю Екстраліги, випереджаючи "Юність" на одне очко. Правда, у мінчан зіграно на дві гри менше, так що за втраченими очками кияни лише на 4-му місці, поступаючись не тільки "Юності", а й "Гомелю" з "Шахтарем".