"Сокіл" став жертвою "Рисі"

Київський "Сокіл" розчарував своїх прихильників, програвши в броварському "Терміналі" принциповий поєдинок подольській "Рисі".

Подольська "Рись", що розташувалася в турнірній таблиці дивізіону "Захід" Вищої ліги Росії на третьому місці, перемогла у Броварах київський "Сокіл", що посідає друге місце, з рахунком 4:2. 

Росіяни відкрили рахунок на 9-й хвилині після кидка Руслана Башкірова. Підопічні Олександра Сеуканда знайшли гідну відповідь вже у другому періоді. Олександр Караульщук під кутом вийшов на воротаря гостей, поклав останнього і відновив рівновагу у зустрічі – 1:1. 

Однак наступні десять хвилин стали для киян справжнім холодним душем. Дмитро Корнєв та Олександр Рибаков двічі запалили "червоне світло" за спиною голкіпера "Сокола" Віталія Карпенка – 1:3. 

Тим не менш початок третьої двадцятихвилинки подарував надію киянам – Олександр Матвійчук прострілив з-за воріт на п’ятачок і Вадим Авєркін одну шайбу відквитав. Але на цьому всі радощі киян завершилися. На останній хвилині столична команда зняла воротаря, однак Рибаков кидком зі своєї половини розстріляв порожні ворота господарів – 4:2.

Залиште свій коментар