"Сокіл" виграв битву лідерів українського хокею

ХК "Сокіл" - ХК "Донбас" - 3:1 / Фото: hcdonbass.com

Київський "Сокіл" виграв домашню гру проти донецького "Донбасу" з рахунком 3:1.

Лідер чемпіонату України з хокею київський ХК "Сокіл" переміг чинного чемпіона - донецький ХК "Донбас" з рахунком 3:1.

У першому періоді, більшою активністю відзначилися хокеїсти "Сокола", проте, рахунок у матчі відкрили гості: Сергій Бабинець вразив ворота киян.

Кияни продовжили тиск на ворота "Донбасу", що завершилося голом Ігоря Дроздова, який зрівняв рахунок. У другого періоді господарі забили другу шайбу у ворота "Донбасу". Автором гола став Віталій Кириченко.

Згодом, скориставшись чисельною перевагою, "соколята" забили втретє – відзначився Юрій Лясковський.

Таким чином, донеччани зазнали третьої поразки в сезоні.

В іншому матчі ХК "Харківські Акули" у боротьбі за четверту позицію в турнірній таблиці на виїзді перемогли столичний ХК "Компаньйон-Нафтогаз" - 6:3.