"Соколу" загрожує виключення з білоруської Екстраліги

Київський "Сокіл" не може забезпечувати тренування команди гостей за день до гри в прописаний у регламенті час.

У понеділок, 5 жовтня, відбулося засідання виконкому Федерації хокею Республіки Білорусь, основна увага якого була приділена 18-му чемпіонату Білорусі, у якому виступає і київський "Сокіл".

Серед негативних моментів в організації першості були висловлені претензії до ряду клубів. І найбільші претензії ФХРБ має нині до київського "Соколу".

Український клуб повідомив, що не може виконувати певний пункт регламенту - забезпечувати тренування команди гостей за день до гри в прописаний у регламенті час.

Якщо кияни не знайдуть вихід із ситуації, то це загрожує їм як мінімум штрафними фінансовими санкціями, а як максимум - виключенням з нинішнього чемпіонату.

До речі, в наступному сезоні, судячи з усього, першість РБ втратить статус відкритої. Про це заявив голова ФХРБ Володимир Наумов: "Ми допомагали латвійцям і українцям, приймаючи їх команди в наш чемпіонат протягом декількох років. Тепер же настав той момент, коли ми повинні зосередитися на власних проблемах. Я не бачу сенсу в участі зарубіжних клубів в нашому чемпіонаті. Раніше, можливо, латвійці та українці додавали першості інтриги, але сьогодні це не так. До того ж ми ретельно аналізуємо відвідуваність матчів Відкритого чемпіонату Білорусі. Так от закордонні клуби в нинішньому сезоні за цим показником займають останні місця".

Читайте також:

Збірну України з хокею очолив іноземець

Київський "Сокіл" познущався над Бобруйськом

"Сокіл" здобув чергову перемогу в Екстралізі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: