Соліс заявив, що відправить Віталія Кличка на пенсію

Кубинський боксер Одланьєр Соліс висловив обурення тим, що переговори про бій з чемпіоном WBC Віталієм Кличком стоять на місці.

Кубинський боксер Одланьєр Соліс, що є обовязковим претендентом на пояс WBC у надважкій вазі, висловив обурення тим, що переговори про бій з чемпіоном WBC Віталієм Кличком стоять на місці.

"Після того як мій менеджер розповів мені про останню пропозицію Кличка, у мене виникло відчуття, що вони з нами граються. Ми не маленькі діти. Я - офіційний претендент. Віталію доведеться вийти на бій зі мною, хоче він цього чи не хоче. Те, що він пропонував до цих пір - просто нахабство і знущання", - заявив Соліс.

Одланьєр вважає, що Віталій хоче уникнути бою: "У цьому я тебе розчарую, друже мій. Для мене важливі не гроші, а твій пояс. І тобі не варто замислюватися про гроші: кілька євро більше або менше - неважливо. Бійся за свій титул", - закликає Соліс.

"Ймовірно, Віталій знає, що це його останній хороший заробіток, тому що я відправлю його на пенсію. Тому він хоче отримати з цього бою максимум і збагатитися за мій рахунок. Точно не знаю, але мені все одно - якщо гроші дійсно така велика проблема, то ми могли б вийти на бій і без гонорарів, просто за титул. Тоді я поб'ю його безкоштовно. Головне, я покину ринг чемпіоном", - впевнений Соліс.

Кубинець також зазначив, що за гроші, які пропонує йому команда Кличка, він не виходив навіть проти своїх останніх суперників, і бої ці не були титульними.

"Я не дурень. Тепер я розумію, чому переговори Кличка з Хеєм ніяк не увінчаються успіхом. До недавнього часу я думав, що Хей боїться боксувати з кимось із братів. Якщо ж вони ведуть себе в переговорах з ним так само зарозуміло, як з нами, то справа не в страху Хея. До цих пір я не розумів, чому Хей бігав у футболках з відрізаними головами Кличко, але в мене поступово виникає бажання зробити те ж саме. Клички скаржаться на такі провокації, тому що вони подібні на удари нижче пояса, але те, як вони самі поводяться на переговорах, набагато гірше", - додав Одланьєр.

Гордого кубинця ображає і той факт, що його статусу не надається особливого значення: "Я не якийсь там противник, який вдячний за те, що обраний у жертви для добровільного захисту і приїжджає в Німеччину лише потім, щоб забрати чек. Я - офіційний претендент і найкращий суперважковаговик світу. Я довів це в любителях, доведу і в профі. Я покараю Віталія за його зарозумілість.

Мені все одно, як пройдуть переговори: я не Девід Хей і не дозволю, щоб бій було зірвано. Я хочу боксувати з Віталієм і вийду з цього бою переможцем. Якщо він не хоче мені платити відповідно до положення, значить, будемо обидва боксувати безкоштовно. Я готовий вийти проти Віталія де завгодно і коли завгодно і забрати у нього чемпіонський пояс", - підсумував Соліс.

Читайте також:

Бій Кличко - Хей відбудеться у травні-червні 2011 року

Віталій Кличко став зразковим чемпіоном 2010 року

Брати Клички потовстішали і "забили"  на спорт (відео)

На Володимира Кличка "наїхав" його тренер

Хей назвав Кличка великим російським членом

Дідусь Холіфілд проведе два бої за півтора місяця

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: