Сьомін отримуватиме більше, ніж Блохін

В інтерв'ю газеті "Сегодня" президент київського "Динамо" Ігор Суркіс висловив повну довіру новому головному тренеру команди Юрію Сьоміну.

Президент київського "Динамо" Ігор Суркіс в інтерв'ю виданню "Сегодня" розповів про те, скільки отримуватиме в клубі новий головний тренер команди Юрій Сьомін, і як довго російський фахівець пропрацює в Києві. 

"У Сьоміна досить висока зарплата — на рівні кращих європейських тренерів, що працюють і в Італії, і в Німеччині. Якщо Юрій Павлович сам захоче озвучити цифру, він її назве. Одна з газет написала, що зарплата Сьоміна буде меншою, ніж у Блохіна в "Москві". 

Можу сказати, що зарплата Сьоміна буде однозначно більшою. І я впевнений, що працювати Сьомін в "Динамо" буде довше, ніж Блохін у "Москві", - заявив Суркіс.
Він відмовився коментувати суму в 1,5 мільйони євро в рік, озвучену в декількох виданнях. 

За словами президента киян, всі побутові питання, пов'язані з роботою наставника, будуть вирішені відразу по приїзду Сьоміна до Києва. "Динамо" зніме тренеру трикімнатну квартиру в центрі міста, надасть службовий автомобіль і номер на клубній базі. 

Приїзд Сьоміна в столицю України очікується 14-15 грудня, але безпосередньо до роботи з командою він приступить після новорічних канікул, коли футболісти повернуться з відпусток. 

Суркіс підкреслив також, що всі трансферні питання віддані на відкуп головному тренеру, який має право вирішувати, хто з футболістів може залишитися, а хто повинен покинути команду. 

Президент "Динамо" відзначив також, що всі вимоги Сьоміна по придбанню нових гравців будуть виконані в повному обсязі, додавши, що клубний бюджет витримає будь-які витрати.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: