Сьомін перехопив Реброва у "Арсенала"

"Локомотив" готовий платити Сергію Реброву 50 тисяч євро на місяць.

Відомий український футболіст Сергій Ребров виявив бажання повернутися в Росію. Колишнього гравця "Рубіна" хоче бачити в себе московський "Локомотив" Юрія Сьоміна. Російський тренер чудово знає ігрові якості Реброва, оскільки їх шляхи перетиналися в "Динамо".

Зазначимо, що російський варіант продовження кар'єри з'явився у Сергія тоді, коли стало зрозуміло, що київський "Арсенал" не зможе запропонувати Реброву достойного, у фінансовому плані, контракту.

"Саме зараз я займаюся справами Сергія Реброва, - зізнався агент футболіста Шандор Варга. - Переговори йдуть з самого ранку і єдине, що я поки що можу сказати – у Реброва є кілька варіантів продовження своєї кар'єри, в тому числі і в Росії. Ясність повинна настати в найближчі два-три дні".

Сам Сергій зізнався, що ситуація знаходиться в підвішеному стані надто довгий час, щоб розраховувати на результат.

"Перш за все, з того, що я побачив, напрошується висновок, що команда нікому не потрібна, - зазначив Ребров. – Я був вражений, коли побачив, що хлопці, які є кваліфікованими футболістами, тренується у своїй формі! Не думав, що таке ще можна зустріти, якщо мова йде про професійний клуб. Що стосується мене, що, як і раніше, перебуваю в очікуванні. Ніхто з "Арсеналу" на мене не виходить вже тривалий час. У цій ситуації мені навіть не зручно приходити на тренування команди – створюється враження, що в мені просто не зацікавлені. На даний момент я зовсім не впевнений, що опинюся в "Арсеналі".

"Локомотив" же готовий платити українцю 50 тисяч євро на місяць, розраховуючи використовувати його багаторічний досвід і лідерські якості.

До речі, нещодавно Ребров провів виставковий матч в Торонто в команді разом з легендарним Зінедіном Зіданом. Матч зібрав аншлаг на двадцятитисячну стадіоні, де команда друзів Зідана, за яку виступав і Ребров, з рахунком 10:0 перемогла місцевий футбольний клуб.

Читайте також:

Рабинович: Ребров міг би серйозно підсилити "Арсенал"

Ребров: Зідан сказав, що сподівається на мене

Заваров: Ребров – це реклама "Арсеналу"

Сергій Ребров: закінчу з футболом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: