Сьомін: у кожному матчі "Динамо" будуть грати найсильніші

Юрій Сьомін за підсумками трьох товариських матчів на зборі в Ейлаті розповів про тактичні зміни у складі "Динамо".

Керманич київського "Динамо" Юрій Сьомін за підсумками трьох товариських матчів на зборі в Ейлаті розповів про тактичні зміни у складі "Динамо".

- Чи правильно розуміти, що в центрі захисту ви знову будете награвати Юссуфа та Михалика?
- Моя позиція: у кожному матчі повинні грати найсильніші. Навіть у спарингах і "двосторонках". Тоді буде нормальна конкуренція. А спеціально ставити тих, хто грав, наприклад, два роки тому, я не маю наміру.

- Єременко за останній рік став одним з лідерів "Динамо", граючи креативним півзахисником. При вас він діяв праворуч в захисті. Де ви його бачите зараз?
- При мені Єременко грав не тільки правим захисником, але й опорним півзахисником і правим атакуючим. Куди було потрібно, туди виходив. На сьогоднішній момент я бачу його гравцем центральної зони - опорним чи гравцем, націленим на атаку.

- Які ваші перші враження про Андре - людини зі збірної Бразилії, яка за півроку в Києві тільки розчарувала?
- У кожного гравця, особливо з Бразилії, є період адаптації. У когось коротший, у когось довший. Інша країна, погода, менталітет. У Андре, мабуть, адаптація проходить складно. Але хлопець він молодий, талановитий, ми повинні з ним працювати, допомагати розкритися.

- Чи можна очікувати, що до початку офіційних ігор хтось піде в оренду?
- Можна. Хоча ще потрібно мати можливість віддати в оренду. Але це - не найгірший варіант і для клубу, і для гравця. Сьогодні він може не підходити, а завтра буде гравцем основи. Віддали свого часу Гільєрме в ЦСКА - він там себе проявив. І вже зрозуміло: це футболіст серйозного рівня, потрібно тільки його підготувати. Хто під питанням, я для себе визначив. Це показують тренування та товариські матчі. Спаринги - це тест для футболіста, який дає тренеру розуміння, яким шляхом далі рухатися.

Читайте також:

Один з лідерів "Динамо" може перейти в "Шальке"

"Динамо" поступилось збірній Ізраїлю (відео)

Нінкович і Бертольо покинули збори "Динамо"

Cьомін поставив Ярмоленка в один ряд з Лео Мессі

Сьомін: Алієв коштує грошей, які "Динамо" треба берегти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: