Сьомін: в "Динамо" хороше покоління, яке потрібно розвивати

Юрій Сьомін поділився своїми думками про кадрову ситуацію в київському "Динамо".

Російський тренер Юрій Сьомін, якого завтра-післязавтра представлять у якості керманича "Динамо", в інтерв'ю "Профутболу" висловив свою думку щодо кадрової ситуації в київському клубі.

- Юрію Павловичу, Ви помітили, які лінії треба підсилити?
- Я думаю, що "Динамо" досить добре укомплектовано. Тут хороші молоді гравці. І з'явилася хороша плеяда молоді. Гармаш постійно став грати, і Ярмоленко, і Хачеріді грати. Напевно, Зозуля повинен ось-ось заграти. Добре себе проявив молодий воротар. Хороше покоління. яке потрібно розвивати.

- Вам як тренеру з якими гравцями хотілося б попрацювати?
- Будь-якому тренеру, напевно, хочеться працювати з гравцями, які можуть все у футболі. Але таких гравців не дуже багато. Кожному тренеру хочеться, але не кожному вдається працювати. Але, звичайно, працювати з кваліфікованими гравцями будь-якому тренеру значно легше, ніж починати з виховання. Це великий шлях. Кожна роль хороша.

Якщо ви маєте на увазі конкретно, з якими гравцями, то, напевно, ми не в змозі запросити тих гравців, і вони не поїдуть в Росію чи Україну. Не в образу буде сказано. У них є клуби, такі, як "Челсі", "Реал", "Барселона". Але треба прагнути, щоб і до нас їхали.

- Кого ви вважаєте лідером в "Динамо"?
- Лідерів багато, і вони непогано себе проявили. Я думаю, що одного, як такого, лідера немає. Добре. Щоб на кожній позиції був свій лідер. Це було б ідеально. Лідер в обороні, лідер в середній лінії, лідер атаки. Багато досвідчених хлопців: і Андрій Шевченко, і Мілевський. Хлопці досить непогано грали минулий сезон.

- І наостанок, як команда змінилася в порівнянні з 2008 роком?
- Зміни відбулися великі. По-перше, вся молода плеяда хлопців. Якщо при мені вони в стартовому складі не часто грали, то в минулому році вони стали більше грати, зросли. Ось це теж зміна. Далі запрошені гравці. На мій погляд, ще додав Єременко. Багато хлопців на нових позиціях грали досить успішно. Тому зміни за цей період були досить великі.

Читайте також:

Алієв: чемпіонат України наближається до російського

Заваров: Сьомін - це не найкращий варіант для "Динамо"

Офіційно! Андрій Гусін очолив "Динамо-2"

Ребров буде працювати з Сьоміним в "Динамо"

ВідеоСьомін: в "Динамо" хороше покоління, яке потрібно розвивати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: