Сьомін: вилучення мотивувало "Динамо" на перемогу

Юрій Сьомін вважає, що видлучення Дениса Гармаша простимулювало його підопічних грати краще.

Керманич київського "Динамо" Юрій Сьомін прокоментував перемогу своїх підопічних у столичному дербі над "Арсеналом". А також поділився тим, як перевчатиме Дениса Гармаша заробляти червоні картки.

- Ми дуже серйозно поставилися до матчу, на це були підстави. "Арсенал" успішно провів серію зустрічей, у команди достатньо хороша гра. Несподіванка з видаленням Гармаша мотивувала наших гравців, на мій погляд, вони були дисципліновані як ніколи, добре виглядали в атакуючих діях. Це нам дозволило перемогти.

- Що можете сказати з приводу вилучення Гармаша?
- Це поганий вчинок, дуже принципово і справедливо поступив арбітр. У мене до нього немає ніяких питань.

Що стосується Гармаша - що ж, будемо виховувати, штрафувати. Людина повинна зрозуміти, що є футбол, а є негативні моменти, які він повинен відкинути. На жаль, у нього це не виходить, у цьому і полягає проблема.

- У стартовому складі відбулося п'ять замін. Як оцінюєте ротацію ...
- Це ідеальний варіант, дай Бог, він буде працювати. Нам не вдалося задіяти Нінковича. Він до гри готувався, але в останній момент ми вирішили поставити Ярмоленка. Андрій практично до п'ятниці не тренувався, хвора нога давала про себе знати. Всі зіграли досить добре, про Гармаша ми говорити не будемо.

- Чи відомі терміни відновлення Гусєва?
- Ми сподіваємося, до гри з болгарами він буде в строю. Олег такий хлопець, якщо у нього буде хоч маленька можливість, він обов'язково зіграє. До речі, з цією травмою він грав з 15-ї хвилини зустрічі, коли був жорсткий, навіть жорстокий підкат, який тягнув на червону картку.

- Наскільки важливі для команди кричалки вболівальників, у тому числі їхні пісні, та ж "Червона рута"?
- Мені подобається коли до і під час гри звучать гарні українські веселі пісні, кричалки, набагато більше, ніж будь-які західні диски. Це прекрасно, що фани нас так підтримують. Нехай краще співають, ніж б'ються!

Читайте також:

"Оболонь" і "Металіст" влаштували спектакль у Києві (відео)

"Карпати" одержали першу перемогу в чемпіонаті України (відео)

"Шахтар" розтрощив "Дніпро" на виїзді (відео)

"Динамо" вдесятьох перемогло "Арсенал" (відео)

Залиште свій коментар

Наступна публікація