Список футбольних забобонів очолили гоління та стрижка

Щоб не злякати футбольну удачу футболісту не можна голитися, стригтися і розмовляти перед грою.

Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) провів соціологічне дослідження, метою якого було визначення найбільш поширених прикмет і забобонів у футболі.

Найбільше надається значення тому, що футболіст не повинен перед грою голитися або стригтися, якщо він розраховує на те, що фортуна посміхнеться саме йому. Ще краще, якщо у нього в гетрах буде щаслива монетка.

Перед матчем потрібно шнурувати бутси завжди з однієї і тієї ж ноги і з неї ж треба виходити на поле, не наступаючи на лінію розмітки і попередньо торкнувшись газону рукою, та перехрестившись.

Також з великою обережністю футболісти ставляться до 13-го номеру на футболці, який вибирають рідко. Перед черговим матчем гравець повинен переконатися, що надів правильну форму, яка спеціально не пралася після минулої переможної гри.

Дуже важливо на домашній арені починати тільки з однієї, своєї, сторони поля. Воротарям також рекомендується безпосередньо перед свистком про початок гри доторкнутися до штанг. Можна також заздалегідь закопати на удачу монетку за воротами. Після пропущеного гола не можна з розпачу забивати м'яч у ворота ще раз, інакше все повториться.

Штрафні необхідно бити, поставивши м'яч ніпелем вперед. Так він летить набагато точніше. Ні в якому разі не можна дивитися в очі воротареві перед тим, як нанести одинадцятиметровий удар.

Особливе місце у футбольних марновірствах займають жінки. Щоб не злякати футбольну удачу, гравець повинен відмовитися від близькості перед матчем, не розмовляти з ними до гри і не пускати до себе в автобус. Ще краще, якщо футболіст взагалі не буде розмовляти перед грою.

Читайте також:

Неофіційними символами Євро-2012 стали Зозулиця, Левро та Їжачок

Українські легкоатлетки завоювали срібло "Діамантової ліги"

Репетиції відкриття Олімпійського почнуться у серпні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: