Співвітчизники кращої бігунки світу не сумніваються, що вона - жінка

Тисячі людей вітали в аеропорту Йоханнесбургу чемпіонку світу з бігу на 800 метрів Кастер Семеня. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Чемпіонка світу з бігу на 800 метрів Кастер Семеняна напередодні, 25 серпня, повернулася на батьківщину, в ПАР.Тисячі людей вітали її в аеропорту Йоханнесбурга. Не дивлячись на те, що справедливість її успіху була поставлена під сумнів - спортсменку зустріли, як героїню. Безліч людей стояли з плакатами "Наша перша леді спорту" і "100-відсоткова жінка". 

Семеня і інших медалістів ПАР – Мбулаєні Мулаудзі (золото, 800 метрів) і Годфрі Хотсо Мокуну (срібло, стрибки в довжину) потім відбули на урочистий прийом в резиденції президента країни Джейкоба Зуми.

Нагадаємо, що Кастер Семеня, що виграла дистанцію 800 метрів з результатом 1 хвилина 55,45 секунд, може бути визнана чоловіком. Жюрі і представники легкоатлетичних асоціацій декількох країн виказали сумнів, що 18-річна бігунка з ЮАР дійсно є жінкою.

Вчора газета Daily Telegraph, посилаючись на анонімне джерело, повідомила, що гендерний тест, який пройшла Семеня, показав, що рівень чоловічого гормону в її організмі в три рази вище, ніж зазвичай буває у жінок. Проте офіційно ця інформація ще не підтверджена. Результати тестів будуть опубліковані за тиждень.

Читайте також:

Чемпіонку світу з бігу на 800 м підозрюють в тому, що вона чоловік

Боксер-невдаха змінить стать, щоб стати кращим в жіночому спорті

В українському спорті черговий допінговий скандал
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: