Спорудження євростадіону у Львові може призвести до техгоненної катастрофи

Такий висновок зробила спеціальна робоча група працівників управління СБУ у Львівській області.

Спорудження євростадіону у Львові порушує санітарні норми функціонування газогону високого тиску, Стрийського водогону та його хлораторної станції. Ці порушення можуть призвести до техногенної катастрофи, – такий висновок зробила спеціальна робоча група працівників управління СБУ у Львівській області й доповіла про це 10 квітня на засіданні регіональної міжвідомчої групи із запобігання корупції.

Ситуація із спорудженням стадіону в обраному місці може призвести до надзвичайних подій. Лишається незрозумілим, яким чином Львівська міськрада могла в січні виділити земельну ділянку площею 20 соток під спорудження тимчасового бетонного заводу для потреб будівництва, коли на тій території проходить газогін високого тиску і на відстані 150 м – хлораторна станція Стрийського водогону. Згідно з чинними нормами, охоронна зона такого об’єкту становить 700 м!

Дивно, що ніхто з посадовців та депутатів, які ухвалювали відведення ділянки, не виїхав на місце, щоб реально оцінити ситуацію: що і кому вони виділяють!

Нагальні проблеми, пов’язані з спорудженням євростадіону, наштовхуються на нерозуміння органів місцевого самоврядування, які працюють з ефективністю 25% від норми, – таким є висновок робочої групи.

Читайте також:

Стадіон "Чорноморець" знесено

Реконструкція "Металіста" коштує майже півмільярда гривень

На рекламу Євро-2012 виділили 15 мільйонів гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: