Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Справедливість взяла гору: чеські біатлоністки радісно відреагували на дискваліфікацію росіянок

Окрім того, вони виступають за те, щоб Росію позбавили участі на Олімпіаді-2018.

Біатлоністки збірної Чехії Йітка Ландова та Габріела Коукалова із захватом сприйняли новину про дискваліфікацію росіянок через вживання допінгу.

Нагадаємо, що Міжнародний олімпійський комітет нещодавно позбавив Яну Романову та Ольгу Вілухіну срібних медалей, які вони здобули на зимових Олімпійських Іграх-2014, що відбулися у Сочі.

У зв'язку з цим, результати російської команди були анульовані, а збірна Чехії тепер є повноправним володарем бронзових нагород. Саме цю радісну подію й прокоментували чешки.

"Справедливість взяла гору, і я рада, що вона існує. Ми багато разів обговорювали з дівчатками, що рано чи пізно отримаємо медаль. Я збиралася на роботу, коли прийшло повідомлення від Єви Пускарчікової про те, що отримаємо бронзові нагороди. Було б приємніше по-іншому відзначити цю подію, так як мені не з ким розділити емоції. Я перебуваю одна вдома і з нетерпінням чекаю дівчаток, щоб відсвяткувати це разом", - цитує слова Ландової Sport.aktualne.cz.

А ось інша чеська біатлоністка Габріела Коукалова дотримується думки, що Росію після цих подій взагалі потрібно позбавити участі у Олімпіади-2018, що пройде в Пхенчхані.

"Впевнена, ви вже знаєте про те, що жіноча естафетна команда Чехії отримає олімпійську медаль Сочі через чотири роки після Ігор. З одного боку, добре, що правосуддя перемогло. Але одночасно мені шкода Єву Пускарчікову, а також мою подругу Йітку Ландову, якій в минулому році довелося завершити кар'єру за станом здоров'я - вони все життя віддали спорту, доклали величезних зусиль, але не змогли насолодитися успіхом.

Не знаю, як ви, але я виступаю за те, щоб допінгові порушення були визнані серйозним злочином. Не можна дозволити росіянам виступати на Іграх-2018, як це було зроблено на Олімпійських Іграх в Ріо-2016. Я б хотіла сказати їм наступне: в житті є речі, важливіші за перемогу, яка була здобута такою ціну. Це чесність і справедливість. Шкода, що росіяни ще цього не зрозуміли", - сказала Коукалова.

Нагадаємо, що через допінг Росію вже позбавили 11 медалей, які вони здобули на ОІ-2014. Як наслідок, у неофіційному медальному заліку вони опустилися вже на третє місце. Розгляд справи щодо допуску Росії на Олімпіаду-2018 відбудеться 5-го грудня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції