Стадіон "Чорноморець" знесено

В Одесі щосили кипить робота з будівництва нової арени, яка слугуватиме домівкою місцевому "Чорноморцю".

Від Центрального стадіону "Чорноморець", який прослужив під різними назвами ні багато ні мало 74 роки, не залишилося нічого, крім зеленого поля. Навколо нього встановлена будівельна техніка, що працює на об'єкті щодня. Кипить робота з будівництва нової арени.

"Роботи ведуться у заздалегідь запланованому режимі, - повідомив директор стадіону Олександр Семенюк. - На сьогоднішній день знесені всі трибуни та адміністративний будинок, а також демонтовано освітлювальні вежі. Що стосується творення, то поступово вимальовуються контури нових трибун на одній зі сторін арени. Зростають залізобетонні конструкції, через два тижні будемо зводити другий поверх. А на місці знесених трибун та адміністративного корпусу ведеться розчищення ґрунту. Тим часом вивозяться зламані конструкції і тонни сміття, утвореного від демонтажу більшої частини арени. Одночасно готується фундамент".

За проектом новий стадіон, який буде носити ім'я Віктора Прокопенка, отримає вищу категорію УЄФА - "Еліт", повідомляє "Одеський футбол".

Стадіон буде оснащений всім необхідним – підігрівом футбольного поля, двома інформаційними табло з кольоровими екранами та сучасною системою освітлення. Арена розрахована на 34 тисячі 858 глядачів.

Читайте також:

Реконструкція "Металіста" коштує майже півмільярда гривень

Ігор Суркіс: футболісти "Динамо" краще бігають з преміальними

Бій Кличко - Хей відбудеться на футбольному стадіоні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: