Стадіон до Євро-2012 у Львові збудує компанія Тарути

58 одиниць будівельної техніки та близько сотні працівників компанії "Азовінтекс" прибули до Львова для будівництва стадіону.

Це перша партія будівельних потужностей компанії, які проведуть підготовчі та земляні роботи на ділянці, де постане стадіон до Євро-2012, повідомили у Львівській міській раді.

4 листопада конкурсна комісія щодо надання права на забудову територій для проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року у Львові доручила управлінню капітального будівництва ЛМР укласти угоду на початок будівництва стадіону. Своєю чергою, тендерний комітет управління капітального будівництва ухвалив рішення звернутися до Міністерства економіки з проханням надати право на підписання угоди на будівництво стадіону на правах єдиного виконавця, враховуючи важливість проекту та стислі терміни його реалізації.

Міністерство регіонального розвитку та будівництва провело нараду, на яку запросило трьох потенційних генпідрядників, які попередньо надали комплект документації та кошториси реалізації проекту - українську будівельну фірму "Азовінтекс", турецьку компанію "Єдітепе" та архітектурне бюро Юрія Серьогіна, яке представляло німецьку компанію "Гохтіф".

7 листопада рішенням Міністерства економіки Львову було надано право на підписання угоди на правах єдиного виконавця для будівництва стадіону з ВАТ "Проектно-будівельне підприємство "Азовінтекс". Зі сторони генерального підрядника угода уже підписана. Для підписання угоди зі сторони УКБ міста необхідно здійснити низку формальних процедур у Мінекономіки. Для завершення цього процесу міський голова Львова відбув до Києва.

ВАТ "Проектно-будівельне підприємство "Азовінтекс" - компанія з штаб-квартирою в Маріуполі, з філіалами в кількох містах України та Росії. Заснована у 1996 році. Власники - Сергій Тарута (50%) та Олександр Тарута (50%). 

Перспективний план розвитку на 2008-2010 роки передбачає реалізацію проектів на 5,2 млрд. грн. Основна спеціалізація - будівництво промислових та житлових об’єктів, проектно-вишукувальні роботи, виготовлення бетону, бетонних та залізобетонних конструкцій та інше. Протягом останніх трьох років компанія виконала робіт на понад 500 млн. доларів США і в цьому році на 287 млн. доларів США.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: