Стаховський та Світоліна пробилися до другого кола Wimbledon

Марченко залишає турнір.

Еліна Світоліна та Сергій Стаховський успішно стартували на Wimbledon у поєдинках першого раунду.

Найкраща тенісистка України у нервовому матчі обіграла Ешлі Барті з Австралії. Поєдинок тривав 1 годину і 57 хвилин.

Гра була перервана у другому сеті через дощ, після чого наша спортсменка довела зустріч до перемоги - 5:7, 6:7 (8:10).

У наступному раунді Світоліна поміряється силами з досвідченою італійкою Франческою Ск'явоне.

Стаховський здобув перемогу у поєдинку проти Жюльєна Беннетто. Наш спортсмен зумів здолати французького тенісиста в чотирьох сетах - 6:3, 7:6 (10: 8), 2:6, 6:2.

Наступним суперником Сергія стане дев'ята ракетка світового рейтингу Кей Нішікорі.

Ще один українець Ілля Марченко не зміг вийти до другого кола турніру.

Друга ракетка нашої країни програв в п'ятисетовому протистоянні з чеським тенісистом Іржі Весели - 1:6, 6:4, 6:4, 5:7, 1:6. Матч тривав 3 години 23 хвилини.

Зазначимо, що у вирішальній партії за рахунку 1:2 і 40:40 на своїй подачі Марченко підвернув ногу і попросив допомогу фізіотерапевта. Після повернення на корт українець не виграв жодного гейму.

Сьогодні, 4 липня, у першому колі Wimbledon змагатимуться ще троє українців – Катерина Бондаренко, Леся Цуренко та Олександр Доглополов.