"Сталь" не зуміла у більшості здолати вдома "Зірку"

Кам'янчани продовжують боротьбу за виживання.

Кам'янська "Сталь" зіграла вдома внічию з кропивницькою "Зіркою" з рахунком 1:1.

Основні події зустрічі розгорнулися у другому таймі - Сергій Петров на 50 хвилині вивів гостей вперед завдяки точному удару головою після подачи з флангу.

За 4 хвилини "Зірка" залишилися вдесятьох - Іван Цюпа отримав друге попередження за небезпечний підкат проти Михайла Месхі.

На 57 хвилині господарі вже скористалися чисельною перевагою - Орест Кузик реалізував пенальті, зрівнявши таким чином рахунок на табло. На більше господарів не вистачило, і вони втратили можливість скоротити відставання від кропивницької команди до мінімуму.

Зараз "Сталь" має 23 очки та розташовується на 11 сходинці. "Зірка", своєю чергою, з 27 пунктами посідає 9 місце. Зазначимо, що минула зустріч між цими командами завершилася перемогою кам'янчан з рахунком 2:1.