"Сталь" у гостях переграла "Олімпік" і покинула останнє місце

"Сталевари" зрівнялися з "Чорноморцем".

Кам’янська "Сталь" у рамках 30-го туру української Прем’єр-ліги зуміла у Києві на стадіоні "Динамо" імені В.Лобановського переграти донецький "Олімпік" - 2:0.

Перший тайм був небагатим на події. А от після перерви "Сталь" активізувалася в атаці і відзначилася двома голами: спершу забив Орест Кузик (79), а на останніх хвилинах перевагу подвоїв Дмитро Копитов (89).

Варто зазначити, що з 59-ї хвилини господарі грали удесятьох - поле залишив через друге попередження півзахисник Володимир Доронін.

Завдяки цій перемозі "Сталь" зрівнялася за очками з "Чорноморцем" (по 26) і покинула останнє місце турнірної таблиці, обігнавши "моряків" за рахунок кращої різниці забитих і пропущених м’ячів.

Тоді як "Олімпік" програв третій матч поспіль і має 33 бали та 8-ме місце.

Додамо, що це була вже четверта зустріч команд цього сезону, у трьох попередніх "сталевари" переграти суперника не зуміли (дві нічиї і одна поразка).