Стало відомо, скільки мільйонів заробила за свою кар'єру майбутня третя ракетка світу Світоліна

Іще більші гонорари та ще престижніші титули в українки попереду. 

Українка Еліна Світоліна увійде в трійку найкращих тенісисток планети. Офіційно про сходинки престижного рейтингу оголосять лише в понеділок, але вже зараз стало відомо - українка піднімається з четвертого на ще один щабель і побила всі тенісні рекорди серед українців. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

ВідеоУкраїнська тенісистка може увійти в трійку найкращих у світі

Новину про те, що вона стала третьою ракеткою планети, Еліна Світоліна зустрічає у Лондоні. Каже, такий результат її не здивував. А от що офіційно оголосять результати у понеділок, 11 вересня, якраз напередодні її 23-го дня народження – це приємний бонус.

Еліна Світоліна - найуспішніша українська тенісистка не лише за місцем у світовому рейтингу, а й за розміром зароблених за кар'єру призових. У свої 22 роки вона вже наскладала на турнірах майже 7 мільйонів доларів.

Те, що спортсменка зароблятиме нагороди й гроші, першим зрозумів Юрій Сапронов. Каже, Світоліна на корт вийшла в п'ять років. Її неймовірну працелюбність помітив уже в Харкові. Їй тоді було 12. Відтоді за Світоліну взялися найкращі тренери світу. Нині меценат каже, що увійти в топ-трійку коштує і зусиль, і грошей.

"Від півмільйона до мільйона євро. Це довести 12-річного талановитого гравця до того часу, коли він зможе самостійно заробляти", - каже Сапронов.

Радіють за колегу Світоліну і в національній збірній. І кажуть, коли комусь з українців щастить виходити в світові лідери, удома вони стають кумирами і пропагують свій вид спорту.

Кар'єра Світоліної лише набирає обертів. Іще більші гонорари та ще престижніші титули в українки попереду. Головна мета року для українки - потрапляння на підсумковий чемпіонат WTA. Цей турнір за престижністю можна порівняти хіба що до чотирьох турнірів "Великого шолома".

Кореспондент ТСН Ганна Бока

Залиште свій коментар