Стамбульський тест для українського чемпіона. Історія та факти битви "Бешикташ" – "Динамо"

Завтра команда Сергія Реброва проведе свій другий матч у Лізі чемпіонів 2016/17.

28 вересня, о 21:45 за Києвом, київське "Динамо" проведе свій другий матч на груповому етапі Ліги чемпіонів 2016/17.

В першому турі "біло-сині" програли вдома "Наполі", а тому ціна зустрічі у Стамбулі проти "Бешикташа" буде надвисокою.

ТСН Проспорт знайомить вас з найбільш важливим деталями майбутньої битви.

У попередніх восьми очних зустрічах більш вдало грали кияни - п'ять перемог проти двох у "Бешикташа".

Востаннє команди зустрічалися в Стамбулі на груповому етапі Ліги Європи-2011/12. Перемогу з рахунком 1:0 "Бешикташу" приніс гол Гюлена Коркмаза у другому таймі. Втім, у повторній зустрічі гол Дениса Гармаша на третій доданій хвилині дозволив киянам під керівництвом Юрія Сьоміна взяти реванш - 1:0.

Команди також зустрічалися в 1/16 фіналу Ліги Європи-2010/11. Турецький клуб під керівництвом Бернда Шустера поступився вдома (1:4) і на виїзді (0:4). У першому матчі Рікарду Куарежма забив єдиний гол господарів і отримав червону картку. В обох матчах відзначився Олег Гусєв. Андрій Ярмоленко забив у повторній зустрічі.

У матчі першого туру ЛЧ з "Бенфікою" Таліска, якого португальці цього літа віддали стамбульському клубу в оренду, в кінцівці приніс "Бешикташу" нічию - 1:1.

Динамо Бешикташ_2
ФК Динамо Київ
Мілевський вже давно не грає за "Динамо".

Чемпіони Туреччини повернулися в Лігу чемпіонів вперше після сезону 2009/10. Команда робить шосту спробу вийти в плей-оф турніру. Сім років тому "Бешикташ" набрав на груповому етапі чотири очки і обіграв в гостях "Манчестер Юнайтед". Але стамбульці поступилися у всіх домашніх зустрічах і посіли останнє місце в квартеті.

"Динамо" вшістнадцяте виступає на груповій стадії ЛЧ. У минулому сезоні кияни дійшли до 1/8 фіналу - вперше із сезону 1999/2000.

У минулому сезоні форвард турків Венсан Абубакар забив за "Порту" два м'ячі у київському матчі проти "Динамо" на груповому етапі - 2:2.

"Бешикташ" вперше в сезоні відіграв на нуль 18 вересня, забивши два м'ячі у ворота "Акхісар Беледіеспора" на його полі.

У "Динамо" матч пропустить Сергій Сидорчук, який був вилучений у першому турі і не зіграє через дискваліфікацію.

У минулому турі гол 18-річного півзахисника Віктора Циганкова допоміг киянам у суботу розгромити на виїзді "Олімпік" (4:0) і перервати серію з чотирьох матчів без перемог.

Динамівці програли три останні домашні матчі, з них два - в чемпіонаті України. 18 вересня вони з мінімальним рахунком поступилися "Зорі".

Нагадаємо, що "Динамо" не взяло до Стамбула Олега Гусєва та Даніло Сілву.