Старт чемпіонату Іспанії відкладено через страйк футболістів

Іспанські клуби прийняли рішення про бойкот 1-го туру чемпіонату через відсутність колективного договору з Професійною футбольною лігою.

Перший тур чемпіонату Іспанії з футболу у Примері та Сегунді відкладено на невизначений термін через страйк футболістів. Матчі були заплановані на 19 – 21 серпня.

У середу відбулася чергова зустріч між Професійною футбольною лігою (LFP) і Асоціацією футболістів (AFE), яка завершилася безрезультатно. Це й призвело до страйку.

Як повідомлялося раніше, футболісти першого та другого дивізіонів чемпіонату Іспанії вимагали підписання колективного договору з Професійною футбольною лігою.

Основна вимога спортсменів – це створення резервного фонду, з коштів якого футболістам, перед якими у клубів є заборгованості по зарплаті, будуть виплачуватися відсутні суми.

Наступна зустріч сторін відбудеться у п'ятницю, 19 серпня. На ній конфліктуючи сторони спробують домовитися про скасування страйку до 2-го туру.

Нагадаємо, що схожа ситуація спостерігається і в Італії. Через відсутність колективної угоди із Серією А, досі не відомо, чи почнеться в строк чемпіонат Італії, який заплановано на 27 серпня.

Читайте також:

Іспанські клуби на чолі з "Барселоною" і "Реалом" оголосили страйк

"Барселона" оцінила Фабрегаса у 200 мільйонів євро

Футболісти чемпіонату Італії готуються до чергового страйку

Залиште свій коментар

Наступна публікація