Поєдинки Мундіалю відбудуться з 14-го червня до 15-го липня.
Зовсім нещодавно у Москві завершилося жеребкування фінальної частини чемпіонату світу, який у 2018 році прийме Росія.
Відкриватимуть програму ЧС-2018 будуть збірні Росії та Саудівської Аравії. Цей поєдинок відбудеться 14-го червня на стадіоні "Лужники" у Москві.
Повний календар світової першості виглядає наступним чином:
14 червня
18:00 Росія - Саудівська Аравія / Лужники, Москва
15 червня
15:00 Єгипет - Уругвай / Єкатеринбург Арена
18:00 Марокко - Іран / Стадіон Санкт-Петербург
21:00 Португалія - Іспанія / Фішт, Сочі
16 червня
13:00 Франція - Австралія / Казань Арена
16:00 Аргентина - Ісландія / Стадіон Спартак, Москва
19:00 Перу – Данія /Мордовія Арена, Саранськ
22:00 Хорватія – Нігерія / Стадіон Калінінград
17 червня
15:00 Коста-Рика - Сербія / Самара Арена - Самара
18:00 Німеччина - Мексика / Лужники - Москва
21:00 Бразилія - Швейцарія / Ростов Арена - Ростов-на-Дону
18 червня
15:00 Швеція - Південна Корея / Стадіон Нижній Новгород
18:00 Бельгія - Панама / Фішт, Сочі
21:00 Туніс – Англія / Волгоград Арена
19 червня
15:00 Польща – Сенегал / Стадіон Спартак, Москва
18:00 Колумбія – Японія / Мордовія Арена, Саранськ
21:00 Росія – Єгипет / Стадіон Санкт-Петербург
20 червня
15:00 Португалія – Марокко / Лужники, Москва
18:00 Уругвай – Саудівська Аравія / Ростов Арена, Ростов-на-Дону
21:00 Іран – Іспанія /Казань Арена, Казань
21 червня
15:00 Франція – Перу / Єкатеринбург Арена, Єкатеринбург
18:00 Данія – Австралія / Самара Арена, Самара
21:00 Аргентина – Хорватія / Стадіон Нижній Новгород, Нижній Новгород
22 червня
15:00 Бразилія – Коста-Рика / Стадіон Санкт-Петербург, Санкт-Петербург
18:00 Нігерія – Ісландія / Волгоград Арена, Волгоград
21:00 Сербія – Швейцарія / Стадіон Калінінград, Калінінрад
23 червня
15:00 Бельгія – Туніс / Стадіон Спартак, Москва
18:00 Німеччина – Швеція / Фішт, Сочі
21:00 Південна Корея – Мексика / Ростов Арена, Ростов-на-Дону
24 червня
15:00 Англія – Панама / Стадіон Нижній Новгород, Нижній Новгород
18:00 Японія – Сенегал / Єкатеринбург Арена, Єкатеринбург
21:00 Польща – Колумбія / Казань Арена, Казань
25 червня
17:00 Саудівська Аравія – Єгипет / Волгоград Арена, Волгоград
17:00 Уругвай – Росія / Самара Арена, Самара
21:00 Іран – Португалія / Мордовія Арена, Саранськ
21:00 Іспанія - Марокко / Стадіон Калінінград
26 червня
17:00 Данія – Франція / Лужники, Москва
17:00 Австралія – Перу / Фішт, Сочі
21:00 Нігерія – Аргентина / Стадіон Санкт-Петербург, Санкт-Петербург
21:00 Ісландія - Хорватія / Ростов Арена
27 червня
17:00 Південна Корея – Німеччина / Казань Арена, Казань
17:00 Мексика – Швеція / Єкатеринбург Арена, Єкатеринбург
21:00 Сербія – Бразилія / Стадіон Спартак, Москва
21:00 - Швейцарія - Коста Рика / Нижній Новгород
28 червня
17:00 Японія – Польща / Волгоград Арена, Волгоград
17:00 Сенегал – Колумбія / Самара Арена, Самара
21:00 Англія – Бельгія / Стадіон Калінінград, Калінінград
21:00 Панама – Туніс / Мордовія Арена, Саранськ