Створено агентство з підготовки до Євро-2012

Уряд створив Національне агентство з підготовки і проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу в 2012 році.

Уряд сьогодні на засіданні прийняв рішення про створення Національного агентства з питань підготовки і проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу в 2012 році.

Як передає УНІАН, про це повідомив віце-прем`єр-міністр України Дмитро Табачник сьогодні на брифінгу в Кабміні.

"Агентство матиме статус органу виконавчої влади, тобто його діяльність відповідатиме статусу міністерства. Агентство приступить до роботи з 2008 року", - сказав Табачник.

За його словами, до кінця 2007 року планується розробити Положення про Агентство, затвердити його штатну чисельність і передбачити його фінансування з державного бюджету.

Віце-прем`єр-міністр також повідомив, що поки що не обговорювалася жодна з кандидатур на посаду керівника Національного агентства, а також можливість введення додаткової посади віце-прем`єр-міністра, який би займався питаннями підготовки до Євро-2012.

"Питання про кандидатуру керівника агентства буде предметом окремого розгляду після створення самої структури. Так само, як і будь-які інші нові посади, розглядатимуться у встановленому Конституцією порядку після відновлення роботи парламенту", - підкреслив він.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: