Стюарди Формули-1 дискваліфікували Льюіса Хемілтона

Льюіс Хемілтон дискваліфікований у Гран-прі Австралії, а Ярно Труллі повернули третє місце.

Повторно розглянувши обставини інциденту Хемілтон – Трухлі на останніх колах Гран-прі Австралії, стюарди дискваліфікували британського гонщика за підсумками гонки і виключивши його з фінішного протоколу.

Нагадаємо, що в гонці Льюіс фінішував четвертим, але після штрафу, накладеного на Ярно Труллі за обгін при машині безпеки, піднявся на третє місце, а Труллі, отримавши 25 секундний штраф до підсумкового результату і опустився на 12-й рядок протоколу.

Стюарди вирішили повернутися до розгляду інциденту після того, як в ефірі SpeedTV прозвучала репліка Хемілтона про те, що команда попросила його скинути швидкість і повернути позицію Труллі. Ярно покарали саме за цей маневр, а факт розпорядження команди не був доведений до стюардів.

2 квітня у Сепанзі відбувся другий розгляд інциденту, на цей раз судді отримали доступ до радіообміну Toyota и McLaren і наказали британського гонщика - дані переговорів суперечили аргументам, які навів Льюіс на з'ясуванні обставин відразу після гонки.

У заяві стюардів сказано: «Розглянувши нові обставини інциденту, що стався під час Гран-прі Австралії, Стюарди прийшли до висновку, що гонщик машини N1 Льюіс Хемілтон і команда Vodafone McLaren Mercedes діяли в манері, що наносять шкоду проведенню змагань, умисно вводячи в оману стюардів на слуханні в неділю, 29 березня 2009 року, що порушує статтю 151с Міжнародного Спортивного Кодексу.

Згідно зі статтею 158 Міжнародного Спортивного Кодексу, гонщик машини N1 Льюіс Хемілтон і команда Vodafone McLaren Mercedes виключені з підсумкового протоколу Гран-прі Австралії. Результати гонки переглянуті».

Стюарди повернули Труллі третє місце на фініші Гран-прі Австралії. Про якісь санкції на адресу стюардів, не розглянувших всі обставини справи на першому засіданні, у заяві не говориться.

Читайте також:

Brawn GP сенсаційно перемагає на Гран-прі Австралії!

Андрій Шевченко встановив рекорд і забив ювілейний гол

Марадона отримав шість ударів ножем в серце

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: