Сучасне п'ятиборство перетворюється у біатлон!

Міжнародний союз сучасного п'ятиборства (UIPM) з метою підвищення видовищності змагань ухвалив рішення скоротити кількість дисциплін з п'яти до чотирьох.

У сучасному п'ятиборстві відбулися революційні зміни - відтепер стрільба з пневматичного пістолета з положення стоячи з 10 м і трикілометровий крос об'єднуються в одну дисципліну, і на змаганнях вона стане останньою. 

Це нововведення, яке набуде чинності з 1 січня, президент Міжнародного союзу сучасного п'ятиборства (UIPM) Клаус Шорманн назвав однією з головних подій в історії сучасного п'ятиборства, яке входить в програму Олімпійських ігор з 1912 року.

Таким чином, остання, четверта комбінована дисципліна сучасного п'ятиборства дуже нагадуватиме біатлон, тільки спортсмени долатимуть дистанцію, звісно ж, не на лижах, а на своїх двох… Після першої серії стрільби п'ятиборці долають перші 1000 м, потім друга стрільба, знову 1000 м, третя стрільба, і знову біг на 1000 м. Причому кожен промах коштуватиме спортсмену 1 штрафної хвилини. 

Керівництво UIPM вважає, що ці нововведення зроблять змагання динамічнішими, оскільки конкур, біг і стрільба стануть проводитися на одному стадіоні, а весь турнір триватиме не більше 6 годин.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: