Суд підтвердив легітимність української Прем'єр-ліги

Київський апеляційний адміністративний суд у повному обсязі задовольнив апеляційну скаргу Прем’єр-ліги на її ліквідацію.

Київський апеляційний адміністративний суд скасував рішення суду першої інстанції від 06.07.2009 р. щодо ліквідації української футбольної Прем’єр-ліги.

Київський апеляційний адміністративний суд у повному обсязі задовольнив апеляційну скаргу Прем’єр-ліги, скасував рішення Окружного адміністративного суду м. Києва від 06.07.2009 р. та прийняв нове − про відмову в задоволенні позову ТОВ "Футбольний клуб "Дніпро" щодо визнання недійсним запису про проведення державної реєстрації та припинення юридичної особи ОПФКУ "Прем’єр-ліга" шляхом ліквідації.

Нагадаємо, що, не погоджуючись з рішенням суду першої інстанції, Прем’єр-ліга звернулась з апеляційною скаргою щодо скасування постанови Окружного адміністративного суду м. Києва від 06.07.2009 р.

На думку апелянта, ця постанова була такою, що не відповідала ані нормам матеріального та процесуального права України, ані наявним в матеріалах справи письмовим доказам і документам.

Читайте також:

Прем'єр-ліга поскаржиться на Суркіса в УЄФА та ФІФА

Прем'єр-ліга жорстко відреагувала на дії ФФУ

ФФУ перенесла 13-й тур без згоди Прем'єр-ліги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: