Суперкубок України: навколо матчу

Виконавчий директор ПФЛ Анатолій Попов розповів про деякі деталі відносно проведення матчу за Суперкубок країни.

Отже, 10 липня в Одесі буде розіграний перший трофей нового футбольного сезону в Україні. Напередодні виконавчий директор ПФЛ Анатолій Попов повідомив про деякі особливості матчу і дав супутню йому інформацію. 

Гості

В Одесі очікуються високі гості, у тому числі і зарубіжні. Наприклад, президент російської прем'єр-ліги Михайло Воронцов і його колега з Англії Девід Річардс. 

Призові
Загальний призовий фонд матчу складає 400 тисяч гривень. Переможець одержить 300 тисяч, команда, що програла – 100 тисяч. 

Трансляція
Пряму трансляцію матчу «Динамо» - «Шахтар» можна подивитися на телеканалі «Інтер» о 20:30. 

Ситуація з «Динамо»
Рішення киян привезти до Одеси дублюючий склад було ухвалене після дискваліфікації Юссуфа і Клебера, хоча представники «Динамо» стверджують, що вирішили так давно, керуючись бажанням краще підготуватися до поєдинків Ліги чемпіонів. 

Суперкубок України
Хто цього року стане володарем Суперкубка України?
Глядачі
«Шахтар» збирається привезти до Одеси 10 тисяч уболівальників, а «Динамо»… тільки 750 чоловік. Такі офіційні заявки клубів з приводу квитків. 

Прописка

Не виключено, що в недалекому майбутньому Суперкубок змінить прописку, хоча Одеса на даний момент влаштовує всіх. Так, наступного року матч може відбутися в Харкові або Дніпропетровську. Претендує на поєдинок і Кривий Ріг. 

День проведення матчу

Чому матч відбудеться не у вихідний день, а у вівторок? Все просто. Подібний казус пов'язаний з участю «Чорноморця» в Кубку Інтертото. 

Судді
Поєдинок за Суперкубок обслуговуватиме голландська бригада арбітрів, а матч чемпіонату країни – німецька. Ініціатива з приводу чергового залучення іноземців виходила від «Шахтаря», а «Динамо» не заперечувало.

ВідеоСуперкубок України: навколо матчу