Суперник "Шахтаря" ділить останнє місце в Прем'єр-лізі

Англійський "Тоттенхем" ніяк не може вийти з кризи, до якої потрапив ще наприкінці минулого року.

Клуб "Тоттенхем" знову не зміг здобути перемогу в англійському чемпіонаті, і, після нічиєї з "Портсмутом", ділить з кількома командами останнє місце в Лізі, маючи в активі 21 очко.

В суботу "МЮ" у гостях переміг "Болтон" (гол на останній хвилині забив Дімітар Бербатов) і вийшов у лідери Прем'єр-ліги. Але "Ліверпуль" може знову стати першим, якщо сьогодні виграє в "Евертона" в останньому матчі 22-го туру Прем'єр-ліги.

Нападаючий збірної Росії з футболу Роман Павлюченко отримав травму правого гомілкостопу у вчорашньому матчі "Тоттенхема" з "Портсмутом". 18 січня росіянин покинув поле на 30-й хвилині після того, як проти нього порушив правила захисник суперника Шон Девіс.

За словами Павлюченка, спочатку він відчув дуже сильний біль,проте лікар "Тоттенхема", оглянувши футболіста в роздягальні, сказав, що травма виявилася не серйозною.

Вже 21 січня "Тоттенхему" належить провести матч у відповідь півфіналу Кубка Англійської ліги проти "Бернлі". У першому матчі "Тоттенхем" отримав перемогу з рахунком 4:1.

Павлюченко забив перший гол за "Тоттенхем"