Суперника Хея позбавлять гонорару за відсутність боротьби

Англійський боксер Одлі Харрісон може бути позбавлений гонорару у розмірі 1 мільйон фунтів, який він заробив за топтання в рингу з Девідом Хеєм.

Англійського боксера Одлі Харрісона можуть позбавити гонорару за бій проти чемпіона світу WBA Девіда Хея. Гонорар Харрісона за бій складає 1 мільйон фунтів і Британська рада з контролю в сфері боксу має намір відібрати ці кошти через відсутність будь-якої активності в бою проти Хея.

"Дуже складно позбавити кого-небудь гонорару лише за те, що він нічого не робив на ринзі, - сказав виконавчий секретар Ради Роберт Сміт. - Однак ми безсумнівно зробимо спробу позбавити Одлі Харрісона гонорару, хоча б частково. Не варто забувати про те, що це стало великим розчаруванням для 22 тисяч глядачів у залі і багатьох інших, що дивилися бій по телевізору".

Нагадаємо, що Харрісон, між іншим олімпійський чемпіон, програв технічним нокаутом у третьому раунді, не зробивши жодних спроб дати бій чемпіону. За три раунди Хей завдав 24 точних удари з 71-го, а у Харрісона статисти нарахували аж 32 удари, з яких точним виявився лише 1(!!!). Ймовірно, за удари Харрісону рахувався будь-який рух кулаками.

Колишній промоутер Харрісона Френк Уоррен повністю згоден з тим, що боксер повинен бути покараний за таке ставлення до спорту і глядачів. "Рада позбавляла боксерів гонорарів і за менше, - зазначив Уоррен. - Це просто посміховисько над фанатами, які заплатили гроші за перегляд одного з найгірших, ні, - найгіршого бою на моїй пам'яті".

"Я говорив, що у Харрісона немає бійцівського духу, - продовжив промоутер, - але я поправлю себе і скажу, що у нього взагалі немає ніякого духу, тому що за 7 хвилин і 53 секунди він не показав абсолютно нічого, що могло б довести його наявність на рингу. Харрісон водив рукою по повітрю, ніби відганяв мух, і, дійсно, там було на що злетіти мухам. Вони повинні віддати ці гроші в благодійний фонд для колишніх боксерів, тому що ці хлопці набагато більше заслужили цей мільйон, ніж Харрісон".

Інший промоутер Френ Мелоуні теж висловився досить однозначно. "Харрісона треба посадити за те, що він намагався видавати себе за боксера, - сказав Мелоуні. - Якщо Рада дозволить Харрісону отримати ці гроші, це створить дуже небезпечний прецедент".

Читайте також:

Кличко вже не бачить сенсу битися з Хеєм

Девід Хей нокаутував Харрісона. На черзі - Кличко

Валуєв відмовився зніматися у фільмі "Люди Ікс"-5

Відомий український боксер отримав німецьке громадянство

Володимир Кличко буде битися зі злочинцем

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: