Суперзіркова Вільямс "затролила" Джоковича через заяви про несправедливе розподілення грошей

Американка прокоментувала слова серба про те, що чоловіки-тенісисти повинні заробляти більше жінок.

Суперзіркова американська тенісистка Серена Вільямс прокоментувала слова лідера чоловічого тенісу Новака Джоковича про те, що чоловіки-тенісисти повинні заробляти більше жінок.

"Я граю з двох років і не можу уявити собі ситуацію, в якій стверджувала б, що мій син заслуговує більше, ніж моя дочка. Це взагалі не має ніякого значення. Новак має право на яку завгодно думку, але, якщо у нього з'явиться донька, хай він розповість їй, як її брат гідний більшого, ніж вона, бо він хлопчик.

Це саме те, що він сказав. Я б ніколи не закликала до боротьби між статями. Це неправильно. Серед тенісисток було багато великих чемпіонок, які змусили глянути на спорт по-новому. Серед чоловіків, зрозуміло, теж, але для жінок саме теніс – найбільш великий і успішний спорт. Найвеличніший. Чоловічий теніс дуже успішний, але не так, як деякі інші види спорту: футбол, американський футбол, баскетбол. Всі багато працюють. Але все впирається в те, як ти будеш пояснювати стан справ своїм дітям", - розповіла Серена.

Нагадаємо, раніше Серена підтримала росіянку Марію Шарпову за те, що їй вистачило сміливості зізнатися про вживання допінгу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: