Суркіс: Ахметов прекрасно знає номер мого телефону

На думку президента ФФУ у Дніпропетровську, Львові, Києві, чи Харкові не було б жодного білетного скандалу.

Президент Федерації футболу України Григорій Суркіс розповів про те, чому інцидент з квитками напередодні матчу збірних України та Греції міг відбутися тільки в Донецьку

- Якщо б пропозиція Ріната Ахметова викупити всі квитки на матч збірних України і Греції, щоб продати їх дешевше, надійшла раніше, ви б її прийняли?
- Ситуацію, що склалася навколо продажу квитків на матч Україна – Греція, потрібно розглядати в комплексі з усіма обставинами, які мали місце. Президент ФК "Шахтар" не виявив бажання вирішити це питання на принципах взаєморозуміння. Йому добре відомий номер мого телефону. Однак пан Ахметов вважав за краще спілкуватися за допомогою офіційного сайту клубу, перекладаючи цю тему з площини ділових переговорів у формат популістських заяв. Інакше як можна було пропонувати ФФУ продати донецькому клубу 50 тисяч квитків за півтора мільйона доларів, у той час як половина з них фактично вже була реалізована комерційним агентом Федерації футболу – УФІ?

- УФІ остаточно затвердив вартість квитків на гру?
- Так. І опублікував на нашому офіційному сайті детальні роз'яснення з приводу логіки ціноутворення. В них наведено достатні, на мій погляд, аргументи, на основі яких УФІ і прийняв остаточне рішення про цінову політику щодо цього матчу.

- Чи міг бути іншим результат гри, якщо б на "Донбас-Арену" прийшло більше вболівальників?
- Я у футболі прожив багато років і тому не маю права видавати бажане за дійсне. 12-й гравець, безумовно, важливий фактор підтримки для команди. Але далеко не визначальний.

- Ви не шкодуєте, що прийняли пропозицію організувати матч збірних на донецькому стадіоні?
- Жаліти вже пізно, я роблю висновки. А в тому, що ні в Києві, ні в Харкові, ні в Дніпропетровську, ні у Львові такої історії не відбулося б, я більш ніж впевнений.

- Чи відчуває Федерація дефіцит фінансування?
- Всі витрати ФФУ жорстко збалансовані з реальними матеріальними ресурсами, які вдається залучити нашому комерційному партнеру УФІ. Ми не починаємо проект, не прорахувавши його бюджет і не визначивши конкретні джерела фінансування. Так що федерація вміє рахувати гроші і при будь-якій їх кількості знає, як грамотно ними розпорядитися.

- Українські вболівальники почали збір підписів під вимогою про вашу відставку, а також головного тренера збірної Олексія Михайличенка. Приводом стала остання гра і напівпорожні трибуни "Донбас-Арени". Що ви думаєте про це?
- Якщо я захочу вилити свої емоції з приводу програшу нашої збірної, то теж знайду в Інтернеті відповідну сторінку. При цьому будь-яка моя реакція як уболівальника буде, з моєї точки зору, справедливою. Така філософія футбольного середовища, повноправним мешканцем якої я себе вважаю. Тому ображатися на таких же, як і сам, або нервово реагувати на чиїсь речівки і кричалки вважаю недоречним.

Читайте також:

Суркіс: Збірну України з футболу очолить новий тренер

Українці вимагають звільнити Суркіса і Михайличенка

ФФУ: "Шахтар" підбурює людей до ворожнечі

Ахметов: Суркісу треба 4,6 мільйона доларів, а не підтримка глядачів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: