Суркіс: Алієв не хотів переходити у "Локомотив"

Президент "Динамо" Ігор Суркіс прокоментував ситуацію щодо перемовин з "Локомотивом" по трансферу Олександра Алієва.

Несподіванкою стала новина про те, що перехід Олександра Алієва в "Локомотив" зірвався.

У чому ж причина? Президент "Динамо" Ігор Суркіс прокоментував ситуацію. "Ми зі свого боку зробили все, дали добро на перехід. Представникам" Локомотива "після медогляду Алієва здалося, що у нього не все в порядку з гомілкостопом. Хоча обстеження в Києві в кінці року показало, що Алієв повністю відновився після травми, і він може тренуватися на повну силу, – повідомив Суркіс. – Вирішили відправити його до лікарів в Рим, куди "Локомотив" відправляє своїх гравців. Вони довіряють тамтешнім лікарям. "Динамо" відправило Алієва туди за свої гроші. І вердикт виявився такий, як і у нас – гомілкостоп в порядку... Після цього "Локомотив" запропонував нам взяти Алієва в оренду з правом викупу. Я категорично відмовився. На даний момент Олександр – як і раніше гравець київського "Динамо".

Чому ж насправді "Локомотив" загальмував? Припущення про те, що акціонери клубу могли просто не дати гроші на трансфер, розділяє і президент "Динамо".

"Була домовленість про трансферну вартість у 8 мільйонів євро плюс 20% трансферних прав. У мене є сумніви, що Наумов все вирішує в своєму клубі. "Локомотив" залежить від того, чи виділить РЖД гроші на трансфер чи ні. Може, цього разу не виділили".

За умовами угоди всю суму "Локо" повинен був сплатити за один раз. Але необов'язково саме зараз, а до 1 березня!.

"Якщо ви запитаєте мене, я скажу, що не дуже хотів цього трансферу навіть за такі гроші. Алієв до кінця не розкрився в "Динамо". А те, що у нього був конфлікт з Газзаєвим і Саша не потрапляв до складу, так це – робочі моменти. У футболіста є амбіції, у тренера – правильна позиція, що тільки готові на сто відсотків гравців виходять на поле. Я переговорив і з Алієвим, і з Валерієм Георгійовичем. Питань немає. Алієв почне працювати із загальною групою і буде доводити своє право на місце в складі. Якщо він набере свої кращі кондиції, то такого гравця за такі гроші ми можемо і не купити".

За словами президента "Динамо", Алієв зовсім не засмучений зривом його трансферу: "Він сам не дуже хотів цей перехід. Мені його навіть доводилося переконувати, тому що на певному етапі Алієв хотів гарантоване місце в складі. Але, думаю, зараз Саша багато чого переосмислив . Та й "Локомотив" – не єдиний клуб, Алієвим можуть зацікавитися інші".

"Якщо ж "Локо" найближчим часом все-таки знайде можливість придбати Алієва, то немає нічого неможливого, – підсумував Суркіс. – Але все треба буде починати спочатку".

Читайте також:

"Шахтар" придбав футболіста збірної Бразилії

Андрій Воронін підписав трирічний контракт з "Динамо"

Перехід Алієва в "Локомотив" зірвався

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: